Dalším soupeřem Třebíče poslední Most

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Přesně polovinu základní části mají za sebou hokejisté Horácké Slavie, tu druhou začnou tam, kde odehráli 14. září první kolo. V sobotu 26. listopadu 2011 se představí Třebíčští v severočeském Mostě, který je suverénně posledním celkem první ligy. Utkání začíná na místním stadionu v 17:30 hodin.

HC Most

Věřte – nevěřte, v klubu se vystřídalo v průběhu sezóny už 53 hokejistů. Alespoň k jednomu utkání nastoupilo pět brankářů, osmadvacet útočníků a dvacet obránců. Mezi brankáři byl nejčastěji mezi tyčemi Marek Benda (11Z, 92,16 %), nejproduktivnějším obráncem je se sedmi body Daniel Krejčí, mezi útočníky posbírali nejvíce bodů Lukáš Žejdl (14Z, 7G + 5A) a Georg Mavrojanidis (13Z, 3G + 7A).

Mostečtí získali v dosavadním průběhu pouhých 14 bodů při skóre 51:107. Z 26 utkání si připsali dvě vítězství v základní hrací době, tři výhry v prodloužení, dvě prohry v prodloužení a devatenáct porážek po šedesáti minutách.

Hlavním trenérem je po nedávno odvolaném Kamilu Kašťákovi mostecký rodák Vladimír Jeřábek. Jeho cílem je zachránit prvoligovou příslušnost i pro příští ročník.

Horácká Slavia potřebuje zase naplno bodovat

Třebíč v posledních dvou kolech nestačila na Chomutov a Ústí nad Labem. Třetí duel v tomto týdnu proti týmu ze severu Čech by už ale měl podle papírových předpokladů přinést body. A na Vysočině by brali nejlépe všechny tři…

Předešlé zápasy sobotních soupeřů ve výsledcích

Poslední odehrané zápasy Mostu:

Kadaň – Most 2:3sn (Vachovec 3)
Most – Litoměřice 1:4 (Klíma)

Poslední odehrané zápasy Třebíče:

Horácká Slavia Třebíč – Chomutov 2:5 (Burian, Havel)
Ústí nad Labem – Horácká Slavia Třebíč 4:3 (Valenta, Havel, Dolníček)

Sestavy z posledních utkání

HC Most: Lusinš (12. Benda) - Saviels, Látal, M. Rohan, Prošek, Parýzek, Martinec, Kuncl, Panuška - Tauš, Divíšek, Tvrdek - T. Rohn, Vachovec, Klíma - Kotrla, Heinisch, Ondráček - Slavíček, Vrtek, Vaněk.

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec - Rangl, Brož, Sláma, Valenta, Kadela, Dietz - Havel, Dolníček, Laš - Heřman, Havlíček, Burian - Vondráček, Dočekal, Čech - Kovalský, Vítek, Přibyl - Stejskal.

Mistrovské utkání HC Most – SK Horácká Slavia Třebíč začíná v sobotu 26. listopadu 2011 v 17:30 hodin na zimním stadionu v Mostě. Tamější redakce zajistí tradiční on-line přenos.

Bílé hvězdy čeká rozhodující pátá bitva o postup do semifinále!