Fotogalerie: Důležitý vítězný gól z hole Vrbatovy

Fotogalerie
T ř e b í č - Zápas tří různých třetin mohli diváci shlédnout na třebíčském zimním stadionu, kde se jako soupeř Horácké Slavie představil Havířov. Domácí se po nevyvedené první třetině dokázali dostat zpět zápasu, když ve druhé části zápasu čtyřikrát skórovali a strhli vedení na svou stranu. Třetí třetina byla vyrovnaná, hosté vyrovnali a nastřelili tyč, ale hokejové štěstí se, možná jako odměna za vyšší aktivitu a touhu po vítězství, nakonec přiklonilo na stranu Třebíče. Přinášíme několik fotek ze zápasu.
Zde je v akci Robert Holý autor dvou branek v Maříkově síti.

Třebíč šla v tomto zápase jasně z svým cílem, ale až do konce zápasu nebylo o vítězi rozhodnuto.

Hokejově se jiskřilo na obou stranách, ale přeci jen více práce měl v závěrečné třetině havířovský gólman Mařík.

Třebíčská ofenzíva tak dlouho dobývala havířovskou obranu ...

... až se ujal nájezd Davida Vrbaty, který svojí povedenou kličkou rozradostněl všechny přítomné třebíčské fanoušky. Psal se čas 58:56 a hráči se už možná v mysli připravovali na prodloužení, když Sobotka vyslal do brejku agilního třebíčského forvarda a ten se, jak už bývá u Vrbatů téměř zvykem, nemýlil.