Kometa v Třebíči opět nevyhrála

Fotogalerie
T ř e b í č - Ani jeden z pátečních soupeřů nenastoupil kompletní, přesto byl k vidění hokej dobré úrovně s velkým množstvím soubojů, někdy až příliš tvrdých, což se podepsalo an počtu vyloučených. Z utkání SK Horácká Slavia Třebíč versus HC Kometa Brno Vám přinášíme následující fotogalerii.

Hokej je kolektivní hra a velkou roli v něm hraje dobrá parta, v níž jeden dokáže pomoci druhému, zaskočit za něj, pomoci v souboji se soupeřem. Zdá se, že tento tým by mohl takovou partu vytvořit.

Do třebíčské branky tentokrát trenéři nominovali Filipa Luňáka.

Začalo se pěkně zostra. Pavel Pelán přitisknutý u hrazení.

Třebíčští hráli aktivně a dostávali se blízko před Maláče.

To je vidět i z této fotografie.

V třebíčské obraně se objevil Zdeněk Sedláček.

V jednom z osobních soubojů se nenechal zahanbit Pavel Pelán a bylo z toho vzájemné vyloučení. Brzy k němu na trestnou lavici přisedl i Miloslav Topol /v popředí/.

Třebíčští přesilovku přestáli bez inkasované branky a po jejím skončení se znovu vrhli do útoku. Pavel Maláč měl práci.

Hokejisté Horácké Slavie byli za svoji aktivní hru odměněni. Skore utkání otevřel Martin Čech. Na tomto snímku pronásledován Janem Krulišem.

Martin Čech uprostřed klubka spoluhráčů přijímá gratulace.

Kometa odpověděla několika nebezpečnými akcemi. Filip Luňák byl však na místě.

Třebíčská obrana svedla s brněnskými útočníky řadu soubojů. Na snímku Karel Šefčík v souboji s Romanem Meluzínem.

Třebíčští se nechtěli dostat pod tlak, a to se jim díky aktivní hře dařilo. Vhazování před brněnskou bránou.

Diváci sledovali vyrovnaný zápas.

Ondřej Látal připraven na bully.

Některým hráčům Komety nebyl třebíčský důraz po chuti. Na konci první třetiny o tom chtěl s třebíčskou střídačkou podebatovat i Pavel Maláč.

Dvě nové tváře v dresu Horácké Slavie, Pavel Pelán a Pavel Bulička./zleva/

Do druhé třetiny vstoupila Kometa s velkou snahou.

Jeden z nejaktivnějších hráčů Třebíče, Marek Laš stíhán ještě loni Třebíčským Robertem Holým.

Důraz, důraz, důraz. Tohle slovo patří k dnešnímu hokeji stejně jako puk. Zde v podání brněnské obrany poprvé...

...podruhé...

...a potřetí.

Miloslav Topol z úniku po pravé straně vytěžil sice tvrdou, ale nepřesnou střelu.

Ani tato akce brankou neskončila. Puk uvízl v Maláčových chráničích.

Karel Šefčík, jeden z pilířů obrany Horácké Slavie.

Pavel Pelán (č.91) dokáže také přitvrdit.

Třetí třetina byla rozkouskována mnoha vyloučeními. Třebíčští hráči však díky obětavým zákrokům všechna oslabení přežili bez inkasované branky. Na snímku vleže bojuje o kotouč Martin Fryauf.

Denis Rehák svojí postavou a hrou na soupeře platí.

Třebíčští využili každé příležitosti k ohrožení soupeřovy brány.

Tenhle letící kotouč se nikomu nepodařilo usměrnit tím správným směrem.

Tentokrát bylo horko v brankovišti před Filipem Luňákem. V síti však místo puku skončil Pavel Bulička.

Další ohrožení brány už třebíčská obrana nedopustila.

Dva ze zkušenějších hráčů Třebíče, Marcel Hrbáček a Martin Fryauf /zleva/.

Kromě několika strkanic a několika vyšších trestů, se již ve třetí třetině nic podstatného nestalo, a tak utkání skončilo zaslouženou remízou 1:1.