Stý gól Horácké Slavie Třebíč sezóny 2013 – 2014 vstřelil Tomáš Vondráček

T ř e b í č - Hranici sta vstřelených branek do sítí soupeřů pokořila Horácká Slavia ve 41. kole 1. ligy. Stalo se tak na ledě Českých Budějovic. Branka padla ve třicáté třetí minutě a Tomáš Vondráček při ní umístil puk přesně k tyči Kůdelovy brány. Horácká Slavia pořádala na svém na svém FACEBOOKOVÉM PROFILU tipovací soutěž. Její výherci si ceny mohou vyzvednout už při středečním zápase s Havlíčkovým Brodem ve Fanshopu.

V Českých Budějovicích se trefili také Jakub Čuřík, který v minutě třinácté otevřel skóre, když využil přesilovou hru, a v minutě padesáté osmé Marek Laš. Ten uzavřel skóre zápasu v power – play na konečných 3:0.

Po vítězném duelu s Motorem má nyní Horácká Slavia Třebíč vyrovnané skóre 101:101.