30.kolo, středa 10.1.2001
LIB LIB
3:22:1, 0:1, 1:0
Branky a nahrávky: 10. Paleček (Pešán), 11:00 Rozsíval (Musil), 48. Rozsíval (Musil) - 11:23 Kříž (Oliva, Zelenka), 29. Erat (Moskal). Rozhodčí: Štěpán - Stulák, Vitík. Vyloučení: 2:3, navíc Jankových (LIB) a Sedláček (TRE) 5 minut + OT do konce utkání, Polívka (TRE) 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1200. Střely na branku: 31:28. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
Bílí Tygři Liberec: Falta - Jiruš, Beránek, Jan Kudrna, Výborný, Vála, Mudroch - Rozsíval, Musil, Jankových (21. Hubáček) - Jiří Kudrna, Paleček, Pešán - Hájek, Nýč, Plodek.
SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda - Sedláček (21. Pecka), Polívka, Hrbáček, Souček, Fryauf, Kříž, Sláma - Beroun, Žiška, Buďa - Erat, Hlouch, Moskal - Altrichter, Oliva, Zelenka.