12.kolo, středa 20.10.1999
BER BER
3:50:2, 1:2, 2:1
Branky a nahrávky: 33. Paleček (Vaněček, Maleček), 51. Cmunt (Vaněček, Novotný), 59. Fodor (Havelka, Cmunt) - 15. Čermák (Fryauf), 18. Buďa (Šefčík, Pospíšil), 35:20 Buďa (Šefčík), 35:38 Hlouch (Čermák), 60. Bakus (Fryauf). Rozhodčí: Fiala - Stulák, Sichrovský. Vyloučení: 8:9, navíc Halinský 5 minut + OT do konce utkání a Slížek (oba BER) 10 minut OT. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 1000. Střely na branku: 28:23. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4, 3:5.
Medvědi Beroun 1933: Vasilev (36. Hrubeš) - Maleček, Vaněček, Drábek, Mudroch, Ivičič, Antoš - Paleček, Cmunt, Novotný - Havelka, Slížek, Halinský (18. Fodor) - Bednář, Roubík, Kuchler.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kučírek - Šefčík, Pospíšil, Ševčík, Sedláček, Pecka, Hrbáček - Fryauf, Bakus, Buďa - Altrichter, Oliva, Zelenka - Vedral, Hlouch, Čermák.