42.kolo, sobota 13.2.1999
6:21:1, 4:0, 1:1
JHR JHR
Branky a nahrávky: 8. Čermák (Erat, Polívka), 23. Hlouch (Sedláček, Bakus), 36. Sedláček (Fryauf, Hlouch), 37. Polívka (Hrbáček, Zelenka), 39. Novák (Hrbáček, Čermák), 44. Zeman (Vedral) - 8. Jakubec (Matějný), 49. Domin (Vavroch). Rozhodčí: Souček - Švejda. Sirotek. Vyloučení: 6:7, navíc Šefčík a Sedláček (oba TRE) 5 minut + OT do konce utkání, Matějný 10 minut OT, Zíb a Bombic (všichni JHR) 5 minut + OT do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 2800. Střely na branku: 47:23. Průběh utkání: 0:1, 6:1, 6:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda - Šefčík, Polívka, Ševčík, Pecka (21. Sedláček), Hrbáček, Zeman - Fryauf, Bakus, Potočný - Vedral, Oliva, Zelenka (41. Buďa) - Erat (20. Hlouch), Novák, Čermák.