Sledujte nás na sociálních sítích
Menu +

PRO – TRE 3:4 sn – V Prostějově zvítězily Bílé hvězdy po nájezdech

Reportáže
T ř e b í č - V předposledním přípravném zápase se hokejisté Horácké Slavie rozešli po šedesáti minutách smírně s Prostějovem. Každá třetina nabídla dvě branky, po jedné na každé straně. Třebíč šla vždy do vedení a domácí dokázali třikrát vyrovnat. Mezi střelce Bílých hvězd se zapsali Jan Wasserbauer, Ondřej Malec a Petr Kratochvíl. Třebíčští pak rozhodli o vítězství v samostatných nájezdech.
Sdílejte článek
 
přát., úterý 29.8.2017
PRO PRO
3:4sn1:1, 1:1, 1:1 - 0:0
TRE TRE
Statistiky
Branky a nahrávky: 8. Holík (Luňák), 36. Voženílek (Mikliš, Švec), 59. Rudovský – 6. Wasserbauer, 28. Malec (Novák), 46. Kratochvíl (Dolníček, Vágner), rozhodující samostatný nájezd Kusko. Rozhodčí: -. Vyloučení: -:-. Využití: -:-. V oslabení: -:-. Diváci: -. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.
Sestavy Rozbalit
Ohlasy trenérů

Martin Sobotka - SK Horácká Slavia Třebíč: Dnes jsme podali velmi dobrý výkon, měli jsme výborný pohyb a do hry se přenesly i akce, které trénujeme. Škoda, ze jsme nedali gól na 3:1, nebo 4:2, asi bychom pak vyhráli. Dnes musíme hráče pochválit, podržel nás i Dominik Svoboda v brance. Ale stále jde jenom o přípravu. Nesmíme polevit a dále musíme poctivě pracovat i v dalších trénincích. Pořád je co zlepšovat.

Podobné články

Reportáže

Z Benátek nad Jizerou se třemi body, dva góly vsítili Třebíčští v power-play

před 2 dny
Reportáže

SDO: Starší dorost vydřel cenný bod v zápase, kdy musel dotahovat třígólové manko

14.1.2018
Reportáže

Třebíčští vyzráli na Vsetín i potřetí, my se vrátili se třemi body, mohou si říct

13.1.2018