MDO: TRE - VLA 11:3 - Dvě třetiny strach o výsledek, pak famózní třetí třetina

T ř e b í č - Mladší dorost přivítal na svém ledě tým Rytířů Vlašim, proti kterému se dvě třetiny nedokázal výrazněji prosadit. Hosté měli v týmu vysoké a urostlé útočníky, což společně s nepříliš úderným hokejem domácích znamenalo dvě třetiny vyrovnaného průběhu utkání. Třetí třetina pak byla ze strany třebíčských Bílých hvězd pro hosty doslova zdrcující. Červenobílí v ní nasázeli šest branek a definitivně tak rozhodli o vysokém vítězství. Výkon z prvních dvou třetin je ale velkým varováním a příště by na bodový zisk nemusel stačit.

5.kolo, neděle 1.10.2017
11:32:1, 3:2, 6:0
VLA VLA
Branky a nahrávky: 12. Kotačka (Přidal, Hrnčíř), 18. Čtveráček (Doležal, Spilka), 24. Doležal (Čtveráček), 33. Čtveráček (Spilka, Doležal), 40. Doležal (Čtveráček), 47. Čtveráček (Doležal, 49. Kotačka (Hrnčíř), 52. Doležal (Spilka, Čtveráček), 54. Růžička, 55. Hrnčíř, 60. Kotačka (Růžička) - 5. Matoušek. 22. Matoušek (Štorc), 29. Kovařík. Rozhodčí: Sibera - Erat, Mazlík. Vyloučení: 3:6. Využití: 3:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 76. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 11:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Martin (Svoboda Patrik) - Šplíchal, Šinkovský, Belcha, Ježek, Linhart, Patočka, Růžička A., Přidal, Dolníáček David ml., Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Doležal, Maštalíř, Vildomec, Klár, Spilka
HC Rytíři Vlašim: Pašek (Švácha) - Pessrová, Říha, Mareš, Košťálek, Dvořák, Novák, Kolluch, Matoušek, Štorc, Rataj, Kulha, Pessr, Ludvík, Kovařík