10.kolo, neděle 29.10.2017
VLA VLA
6:5sn1:3 3:2 1:0
Branky a nahrávky: Spilka (Svoboda A. Maštalíř), 9. Hrnčíř (Přidal), 16. Svoboda A., 22. Kotačka, 26. Kotačka (Spilka, Svoboda A.) . Vyloučení: 2:4. Využití: 3:1. Diváci: 77. Průběh utkání: .
HC Rytíři Vlašim:
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda P., Martin - Šplíchal, Šinkovský, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Růžička - Přidal, Kotačka, Hrnčíř, Maštalíř, Vildomec, Klár, Spilka, Svoboda A.

reportáž není k dispozici

Měli jsme dobrý vstup do utkání. První třetinu jsme vyhráli, ale zahodili jsme v ní mnoho šancí Ve druhé části jsme zbytečně faulovali a dali tím soupeři možnosti ke snížení našeho náskoku. Do třetí třetiny jsme šli s jednobrankovým náskokem. Ten se nám přes všechnu snahu bohužel nepodařilo udržet. Měli jsme několik slibných příležitostí v závěru utkání, ale v koncovce jsme nebyli úspěšní. V nájezdech byli úspěšnější domácí."