20.kolo, neděle 10.12.2017
5:22:0, 1:2, 2:0
CTB CTB
Branky a nahrávky: 3. Marek (Válek, Nejedlý), 20. Libor Dvořák (Válek), 39. Mojdl, 49. Nejedlý (Libor Dvořák, Válek), 51. Bednář – 28. Petržílek (V. Marek), 30. Pleskač (J. Marek).. Rozhodčí: Vepřek – Král, Kučera. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík – Škrdlová, Viskot, Marek, Koňařík, Němec, Vlk – Doležal, Libor Dvořák, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Nejedlý, Makovička, Pacal, Průša, Bednář, D. Svoboda.
HC Chotěboř:

Reportáž není k dispozici

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: „Dneska proti nám nastoupil fyzicky neskutečně vyspělý tým. Dnešní soupeř má kluky opravdu narostlé a šikovné. My si výhry ceníme. Celou první třetinu byl soupeř jednoznačně lepší a nás podržel gólman, těch 22 zákroků mluví za vše a nebyly to puky hozené na bránu, ale střely. My jsme byli produktivní a úvodní část vyhráli. Ve druhé třetině jsme nedokázali jednou vystřídat a soupeř nás uvařil, dostali jsme gól na 2:1. Pak po hrubce pod modrou čárou v obranném pásmu jsme kasírovali podruhé. Paradoxně se po vyrovnávacím gólu naše hra trochu zlepšila v tom směru, že jsme byli aktivnější v soubojích jeden na jednoho, při hře o kotouč na malých prostorách. Díky tomu jsme dali třetí gól, kdy Patrik Mojdl parádně zahrál okolo branky soupeře, dostal se na svoji střelu od betonu. Ve třetí třetině jsme hráli výborně. Tam jsme se dostali do hry, kterou chceme praktikovat. Určitě jsme nechtěli být zalezlí, hráli jsme aktivně, chodili po soupeřích, vyplňovali prostory a dali další dva pěkné góly.“