Starší dorost podlehl Novému Městu nad Metují, inkasoval slepené branky

T ř e b í č - Starší dorostenci přivítali v dalším zápase Regionální ligy tým z Nového Města nad Metují, který spolupracuje s Hradcem Králové. Hosté měli lepší začátek a z rychlé hry vytěžili dva slepené góly. Po celou první třetinu měli více ze hry, jenže domácí stihli snížit Pacalem na 2:1. Ve druhé části utkání chtěli Třebíčští zapracovat na vyrovnání, ale pravý opak byl pravdou. Hosté opět dvakrát během jedné minuty skórovali a utekli do trháku na 4:1. Červenobílí pak stihli znovu snížit v polovině utkání na 2:4. Nešťastně se poté zranil jejich brankář Jakub Kružík, ale Šimon Dobrovolný dokázal do zápasu naskočit výborně a udržet čisté konto. Jenže Třebíčským hráčům se už i přes zřetelnou snahu nepovedlo překonat dobře hrající hosty, a tak utkání skončilo poměrem 2:4.

28.kolo, pátek 26.1.2018
2:41:2, 1:2, 0:0
NMM NMM
Branky a nahrávky: 16. Pacal (Dvořák Libor, Válek), 30. Průša - 13. Pfeifer (Prouza), 14. Vaňát, 22. Řezníček (Vaňát), 22. Pfeifer (Červíček). Rozhodčí: Skopal - Mezlík, Kučera. Vyloučení: 2:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík (Dobrovolný) - Škrdlová, Kameník, Marek, Koňařík, Němec, Vlk, Dvořák, Lukáš, Dvořák Libor, Válek, Kotačka, Vedral, Pavelka, Nejedlý, Makovička, Pacal, Průša, Bednář, Svoboda
TJ Spartak Nové Město nad Metují: Novotný - Lelek, Hulán, Müller, řehák, Novák, Krištof, Brandejs, Šrenk, Prouza Josef, Červíček, Rychtera, Pekárek, Prouza Lukáš, Řezníček, Pfeifer, Vaňát