MDO: TRE - CEB B 6:3 - Dvě třetiny tvrdé práce, krásné góly - vítězství

T ř e b í č - V dohrávce 18. kola ligy mladšího dorostu přivítala Třebíč na svém ledě tým Českých Budějovic, který využil toho, že se nehrála extraliga, a posílil se hráči z prvního týmu. Třebíčští ale soupeře od druhé třetiny přehráli, dávali krásné góly a skvěle je podržel brankář Roman Šoustal. Vítězství tak zaslouženě zůstalo na ledě Zimního stadionu Města Třebíče - MANN HUMMEL ARENY.

18.kolo, pátek 21.12.2012
6:30:2, 4:0, 2:1
CEB CEB
Branky a nahrávky: 28. Trnka (Ferda, Matov), 29. Maštera (Mlynář, Dobeš), 29. Michálek (Novák), 35. Matov (Trnka, Ferda), 49. Novák (Michálek), 55. Matov (Ferda, Trnka) - 2. Schmidmayer (Bláha), 9. Doktor (Kouba, Hlavica), 43. Remiáš. Rozhodčí: Kukeně - Filip, Stehlík. Vyloučení: 11:9, navíc Stehlík (CEB) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:3, 6:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (Loubal) - Trnka, Sysel, Kabelka, Valík, Dobeš, Erat, Maštera, Matov, Urban, Mlynář, Novák, Michálek, Pokorný, Březka, Sigmund, Ferda, Bednář, Kajnar
ČEZ Motor České Budějovice: Sládek (Němec) - Stolarik, Kříž, Benda, Kubeš, Kadlec, Stehlík, Kouba, Weber, Matějka, Bahula, Bláha, Schmidmayer, Remiáš, Doktor, Hlavica, Pánek