MDO: TRE - LIB 5:4 - Mladší dorost v krásném zápase přehrál liberecké B/Áčko

T ř e b í č - Třebíčští nastoupili do utkání katastrofálně, prvních deset minut jim chyběl pohyb, důraz, nasazení a zaslouženě prohrávali 0:3. Hosté přijeli s částí kádru extraligového týmu a v úvodu zápasu byli jednoznačně lepší. Teprve ve druhé půli první třetiny se hra alespoň částečně vyrovnala a důležitou branku naděje vstřelil v šestnácté minutě Maštera. Druhou třetinu Třebíčští po zásluze vyhráli 2:1, na hřišti, jako by najednou bylo zcela jiné mužstvo, které hrálo hokej plný nasazení, osobních soubojů a pohybu, obětavosti. Domácí navíc v důležitých momentech podržel brankář Roman Šoustal. Strhující tempo vydrželo i ve třetí části, kdy o vítězství Třebíče rozhodl pátou brankou Matov. Po jednom ze soubojů musel být na nosítkách odnesen otřesený Radek Kajnar, ale za několik minut už byl zpátky na střídačce, i když jeho kotník dobře nevypadal.

16.kolo, neděle 2.12.2012
5:41:3, 2:1, 2:0
LIB LIB
Branky a nahrávky: 16. Maštera (Matov, Urban), 28. Matov (Maštera, Urban), 28. Michálek (Kajnar, Mlynář), 45. Kajnar (michálek), 52. Matov (Maštera, urban) - 5. Kačírek (Suchý), 8. Antonín (Suchý), 12. Solenský, 40. Eichler (Suchý). Rozhodčí: ryšavý - Jeletz, lukáč. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4, 5:4.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (Loubal) - Trnka, Sysel, Kabelka, Valík, Procházka, Dobeš, Erat, Maštera, Matov, Urban, Michálek, Kajnar, Mlynář, Březka, Novák, Sigmund, Berka
Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Jiránek) - němeček, Suchý, Balabán, Zachar, Eichler, velechovský, Čechura, Kačírek, Černý, Solenský, Jursa, Weincek, Antonín, Minařík, Straka, Chlum, Weiser, Nezbeda, Turský, Šíp