SDO: TRE - LAN 9:2 - Na začátku chyběl pohyb, od druhé třetiny výborný výkon

T ř e b í č - Starší dorost se ve čtrnáctém kole Regionální ligy staršího dorostu utkal se soupeřem z Lanškrouna. Východočeši začali utkání lépe, ve větším pohybu a s patřičným nasazením. Odměnou jim byla vedoucí branka ze třetí minuty zápasu. Třebíčští jakoby se nemohli dostat do zápasu, ale v přesilové hře v poslední minutě první třetiny přece jen vyrovnali z hole Patrika Válka. Hned na začátku druhé periody šli do rychlého vedení a do poloviny utkání už vedli 5:1. To byla z třebíčské strany nejlepší pasáž zápasu. Hosté pak snížili na 5:2, ale ve třetí třetině pokračoval brankostroj z hokejek Červenobílých, kteří nasázeli i v této části utkání tři hezké góly. Domácí útočili i na desítku, ale tu se jim vstřelit nepovedlo. Skóre utkání se tak zastavilo na stavu 9:2. Hattrick vstřelil Patrik Válek a sedm kanadských bodů za dvě branky a pět asistenci si připsal Radim Nejedlý (na fotografii).

14.kolo, pátek 10.11.2017
9:21:1, 5:1, 3:0
LAN LAN
Branky a nahrávky: 20. Válek (Nejedlý), 21. Dvořák Libor (Válek, Nejedlý), 24. Dvořák Libor (Válek, Nejedlý), 27. Nejedlý (Dvořák Libor, Válek), 29. Válek (Dvořák Libor, Nejedlý), 37. Válek (Nejedlý, Marek), 47. Vedral (Bednář), 50. Nejedlý (Bednář, Marek), 56. Vedral (Bednář) - 3. Paclík (Hepnar), 35. Marek (Paclík). Rozhodčí: Skopal - Mezlík, Reich. Vyloučení: 2:2. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2, 9:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný (Kružík) - Viskot, Kameník, Marek, Koňařík, Němec, Vlk, Dvořák Luboš, Dvořák Libor, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Pavelka, Nejedlý, Pacal, Průša, Bednář, Svoboda Do.
TJ Lanškroun: Köver - Hubálek, Mareš, Hornííček, Kašpar, Najman, Šťepánek, Dostál, Preisner, Paclík, Doležal, Marek, Šembera, Vintr, Hepnar, Hrdina, Kadavý