SDO: TRE - PRI 10:1 - Starší dorost vstoupil do soutěže pravou nohou, Příbram vyprovodil desítkou

T ř e b í č - Jako jedni z posledních mládežníků začali mistrovská utkání také starší dorostenci. Stejně jako na start soutěže si museli počkat také na soupeře, kvůli jehož pozdějšímu příjezdu začal zápas s 50-ti minutovým zpožděním. Než se hosté rozbruslili, bylo to již 3:0. Ve druhé třetině seděli domácí spíše na trestné lavici, proto toho moc hokejového k vidění nebylo. V závěrečné části hry přidali domácí pár pěkných branek a zaslouženě zvítězili dvouciferným výsledkem. Sedm bodů za čtyři branky a tři asistence si připsal Radim Ferda.

1.kolo, pátek 20.9.2013
10:13:0, 2:1, 5:0
PRI PRI
Branky a nahrávky: 3.Maštera (Všetečka, Hort), 6.Matov (Ferda, Urban), 11.Ferda (Matov), 34.Oburka (Ferda, Matov), 40.Urban (Kajnar, Ferda), 42.Ferda (Valík), 47.Hort (Maštera, Kajnar), 52.Ferda (Šimka), 57.Ferda (Matov, Urban), 59.Urban (Valík, Matov) – 39.Jobek . Rozhodčí: Paulík – Kuřítko, Lainka. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 39:17. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 10:1 .
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda – Hodek, Hort, Oburka, Valík, Šimka, Wasserbauer – Maštera, Kajnar, Všetečka – Ferda, Matov, Urban – Michálek, Kabelka, Pokorný – J.Dobeš
HC Příbram: Jiroušek – Šanda, Vacek, Rezek, Beneš, Kala, Veverka, Mašek, Venclík, Kadlec, Jobek, Kozelka, Martínek, Stehlík