Druhý přípravný zápas před sezonou 2019/2020 dokázali junioři HST na ledě Techniky Brno vyhrát.

2.kolo, čtvrtek 8.8.2019
TEC TEC
4:52:0, 1:2, 1:3
b>Branky a nahrávky HST: 35. Kotačka Filip, 37. Kotačka Adam (Válek, Trnka), 41. Mojdl (Spilka, Kotačka Filip), 46. Průša, 59. Kotačka Filip (Budín, Mojdl) . .
Technika Brno:
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný, Martin - Vlk, Patočka, Budín, Průša, Válek, Trnka, Kotačka Adam, Spilka, Mojdl, Kotačka Filip, Pacal, Svoboda Adam, Makovička,

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč:

Dnes jsme sehráli odvetu prvního přípravného utkání proti Technice Brno na soupeřivě stadionu. Do první třetiny se nám nepodařilo vstoupit s pohybem, který jsme si představovali. Přesto jsme si stejně jako soupeř vypracovali tři gólové příležitosti. Rozdíl byl v tom, že soupeř dvě proměnil a my ani jednu. Od druhé třetiny jsme již zmiňovaný pohyb zlepšili a v průběhu třetí třetiny jsme se dostali do vedení 4:3. Soupeř ještě dokázal v závěru třetí třetiny srovnat na 4:4, avšak poslední slovo jsme si v utkání vzali my a pátou brankou strhli vítězství na svoji stranu.