Menu +

Další zápas čeká Třebíč v Kadani

Pozvánky na zápas
T ř e b í č – Po Vánocích nabírá první hokejová liga na obrátkách. Do konce příštího týdne sehrají Horáci čtyři mistrovská utkání. Náročný program odstartují v severních Čechách. V sobotu 8. ledna 2011 je na svém ledě přivítá mužstvo SK Kadaň. Úvodní vhazování zápasu padne v 17:00 hodin.
Sdílejte článek
 

O čtyři postupová místa do osmifinále play-off bude velice tuhý boj. V současnosti jsou na tom nejlépe celky Kadaně a Vrchlabí se 47 body. O pouhé dva bodíky zpět se mačká trio Benátky, Třebíč, Tábor. Čtrnácté Litoměřice získaly o dalších sedm bodů méně. Chrudim zatím získala 36 bodů. Poslední Písek ještě určitě neřekl poslední slovo a bude chtít rozšířit svoje jedenatřiceti bodové konto.

V Kadani se v této sezóně hodně obměňuje kádr. Úzce to souvisí s projektem 3K, do něhož kromě Kadaně patří Chomutov a druholigový Klášterec. Z dresu Chomutova přišli útočníci Filip Seman, Marek Sikora, Martin Davídek a Tomáš Horna, z Berouna Jaroslav Hafenrichter. Naopak pět hráčů kadaňský celek opouští – Vladimír Novák, Jakub Mužík, Martin Kadlec, Tomáš Bursík a Petr Freiberg. Nejproduktivnějším mužem sobotního třebíčského soupeře je Ladislav Boušek, jenž prozatím nasbíral 20 bodů za 10 branek a 10 asistencí.

V prvním vzájemném střetnutí na kadaňském zimním stadionu nedopadlo pro Horáky vůbec dobře, když si odvezli výprask 2:8. Odvetu naopak zvládli lépe po výhře 2:0. Uvidíme, jak si Třebíčští povedou na severu Čech v dalším zápase.

Sestavy souperů v minulém kole:

Kadaň: Hylák - Schmidt, Trefný, Szakal, Brňák, Mazanec, Révay, Přindiš - Eiselt, Charousek, Boušek - Seman, Sikora, Davídek - Balázs, Ton, Mikula - Rohan, Stoklasa, Hafenrichter.
Třebíč: Fiala - Ostrčil, Malinský, Bulička, Sláma, Kania, Dudáš, Hrbáček, Kadela R. - Laš, Dolníček, Kocák - Burian, Nahodil, Obdržálek - Čech, Zahradník, Přibyl - Vítek, Ostřížek, Okál.

Utkání 34. kola první ligy SK Kadaň – SK Horácká Slavia Třebíč začíná v sobotu 8. ledna 2011 v 17:00 hodin na Zimním stadionu v Kadani. Utkání bude řídit jako hlavní rozhodčí pan Radek Wagner, na čarách mu budou asistovat pánové Aleš Hejl a Ondřej Žídek. Domácí redakce zajistí ze zápasu tradiční online přenos.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy se poprvé v sezoně představí před domácími fanoušky v souboji s Benátkami nad Jizerou

17.09.2020
Pozvánky na zápas

Horácká Slavia míří do Prostějova, kde změří síly s tamní jestřábí letkou

14.09.2020
Pozvánky na zápas

První mistrovské utkání je tady! Bílé hvězdy míří k předehrávce třicátého kola do Litoměřic

10.09.2020