Menu +

Další zápas čeká Třebíč v Kadani

Pozvánky na zápas
T ř e b í č – Po Vánocích nabírá první hokejová liga na obrátkách. Do konce příštího týdne sehrají Horáci čtyři mistrovská utkání. Náročný program odstartují v severních Čechách. V sobotu 8. ledna 2011 je na svém ledě přivítá mužstvo SK Kadaň. Úvodní vhazování zápasu padne v 17:00 hodin.
Sdílejte článek
 

O čtyři postupová místa do osmifinále play-off bude velice tuhý boj. V současnosti jsou na tom nejlépe celky Kadaně a Vrchlabí se 47 body. O pouhé dva bodíky zpět se mačká trio Benátky, Třebíč, Tábor. Čtrnácté Litoměřice získaly o dalších sedm bodů méně. Chrudim zatím získala 36 bodů. Poslední Písek ještě určitě neřekl poslední slovo a bude chtít rozšířit svoje jedenatřiceti bodové konto.

V Kadani se v této sezóně hodně obměňuje kádr. Úzce to souvisí s projektem 3K, do něhož kromě Kadaně patří Chomutov a druholigový Klášterec. Z dresu Chomutova přišli útočníci Filip Seman, Marek Sikora, Martin Davídek a Tomáš Horna, z Berouna Jaroslav Hafenrichter. Naopak pět hráčů kadaňský celek opouští – Vladimír Novák, Jakub Mužík, Martin Kadlec, Tomáš Bursík a Petr Freiberg. Nejproduktivnějším mužem sobotního třebíčského soupeře je Ladislav Boušek, jenž prozatím nasbíral 20 bodů za 10 branek a 10 asistencí.

V prvním vzájemném střetnutí na kadaňském zimním stadionu nedopadlo pro Horáky vůbec dobře, když si odvezli výprask 2:8. Odvetu naopak zvládli lépe po výhře 2:0. Uvidíme, jak si Třebíčští povedou na severu Čech v dalším zápase.

Sestavy souperů v minulém kole:

Kadaň: Hylák - Schmidt, Trefný, Szakal, Brňák, Mazanec, Révay, Přindiš - Eiselt, Charousek, Boušek - Seman, Sikora, Davídek - Balázs, Ton, Mikula - Rohan, Stoklasa, Hafenrichter.
Třebíč: Fiala - Ostrčil, Malinský, Bulička, Sláma, Kania, Dudáš, Hrbáček, Kadela R. - Laš, Dolníček, Kocák - Burian, Nahodil, Obdržálek - Čech, Zahradník, Přibyl - Vítek, Ostřížek, Okál.

Utkání 34. kola první ligy SK Kadaň – SK Horácká Slavia Třebíč začíná v sobotu 8. ledna 2011 v 17:00 hodin na Zimním stadionu v Kadani. Utkání bude řídit jako hlavní rozhodčí pan Radek Wagner, na čarách mu budou asistovat pánové Aleš Hejl a Ondřej Žídek. Domácí redakce zajistí ze zápasu tradiční online přenos.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy budou v Ústí nad Labem bojovat o skalp tamního Slovanu

včera
Pozvánky na zápas

V sobotu přijede do Třebíče silný soupeř ze Vsetína! Oba celky se chtějí vrátit na vítěznou vlnu

27.11.2020
Pozvánky na zápas

Po bravurně zvládnutém restartu sezony přivítá Horácká Slavia vedoucí Benátky nad Jizerou

24.11.2020