Menu +

Přál bych si, abychom hráli dobrý hokej, který bude bavit nás i diváky - a také postup do play-off, říká nová posila Vladimír Brož

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Třebíčský hokejový klub představuje vůbec první posilu před sezónou 2018 – 2019. Je jí staronová tvář v třebíčském dresu, urostlý obránce Vladimír Brož, jenž s Horáckou Slavií podepsal kontrakt na jeden rok s roční opcí. V Třebíči už působil v sezóně 2011 – 2012. Vladimír po angažmá v Třebíči nastupoval šest sezón v rodném Ústí nad Labem. Teď ale znovu oblékne dres s bílou hvězdou na hrudi. V pondělí 7. května se k týmu také připojí hned pětice dalších mladých hráčů z Brna.
Sdílejte článek
 

Společně s Vladimírem Brožem se do přípravy s Horáckou Slavií zapojí dle dohody s partnerskou Kometou Brno šest mladých hráčů. Jedná se o tři utočníky – Jakuba Matulu (19 let), Lukáše Frydrycha (18 let) a Jakuba Čejku (19 let). Tři další hráči jsou obránci – Štěpán Kučera (18 let), Tomáš Jurnečka (19 let) a Roman Jeřábek (19 let). Celá pětice dostane v Třebíči k dispozici kvalitní přípravu a zabojuje o místa na ligové soupisce mužů.

Vladimír Brož: Chci do play-off a bavit diváky

Vladimír BROŽ
narozen: 9.9.1990
výška: 190 cm
věk: 27 let
váha: 94 kg
post: obránce
hůl: levá

V sezóně 2011 – 2012 se v dresu Horácké Slavie sešla výborná parta, která dokráčela až do čtvrtfinále vyřazovacích bojů. To jsou základní atributy, na které si z této sezóny vzpomíná i Vladimír Brož. A má pravdu. Tým kolem Šimona Hrubce tenkrát sice byl mladý, ale hrál výborný agresivní hokej a došel až do čtvrtfinále. Tam pak nestačil trošku paradoxně právě na Brožovo rodné Ústí nad Labem.

“Na sezónu 11/12 vzpomínám jen v dobrém. Dostali jsme se do play-off, parta v kabině byla výborná, pro mě to byla škola života - celý ten rok v Třebíči, jak v hokeji, tak v osobním životě. Takže do Třebíče jsem se vždy rád vracel, když jsme tu s Ústím hráli,“ vzpomíná bez deseti centimetrů dvoumetrový obránce.

Sedmadvacetiletý bek také prozradil, jaké má pro nový ligový ročník cíle a čeho by chtěl s Horáckou Slavií dosáhnout.

“Jako každý se chci s týmem dostat do play-off, to je priorita. S kluky jsem se ještě neviděl, ale věřím, že v kabině bude dobrá parta. Ta je důležitá, aby byly dobré výkony mužstva. Věřím, že se mi bude dařit a Třebíči pomůžu co nejvíc,“ naznačil své cíle sympatický a usměvavý bek, jenž v poslední sezóně v Třebíči hrával s číslem 22 na dresu.

Vladimír také pochválil třebíčské diváky. Ty měl možnost poznat jak z pozice domácího hráče, tak poté také jako soupeř, když nastupoval za Ústí nad Labem.

“Přál bych si, abychom hráli dobrý hokej, který nás bude bavit a hlavně bude bavit fanoušky, kteří jsou v Třebíči výborní. Přál bych si také, aby nás chodili podporovat v hojném počtu na všechny zápasy,“ dodává na závěr Vladimír Brož, kterému se minulá sezóna velmi povedla. Získal v ní totiž dvacet bodů za čtyři branky a šestnáct asistencí. K týmu se Vladimír připojí v úterý 8. května, kdy se zapojí do letní přípravy.

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Podobné články

Aktuální zprávy

VIDEOANKETA: AVE Gól měsíce listopad 2018

před 2 dny
Aktuální zprávy

Horácká Slavia se připojuje k Charitativnímu týdnu Chance ligy při utkání s Kladnem

23.11.2018
Aktuální zprávy

Vstupenky na Kladno už mizí, zajistěte si i vy tu svoji z klidu domova

21.11.2018