Menu +

Přijďte v sobotu 26. ledna od 9:45 na zimní stadion v Třebíči na akci Týden hokeje

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V sobotu 26. ledna v 09:45 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Horácká Slavia Třebíč ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu Města Třebíče - KHNP ARENĚ akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
Sdílejte článek
 

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in - line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Ing. Martina Čecha, tel. 608 822 801, nebo e-mail: cech@hstrebic.cz s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná popáté po celé České republice a celkově už po šesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 20 000 dětí. Více informací najdete na https://www.pojdhrathokej.cz/ v sekci Týden hokeje.

 • Po kliknutí na obrázek se grafika otevře v novém okně ve větší velikosti
 • Podobné články

  Mládežnický hokej

  Pokladník byl rád, že zase něco málo přibylo do kasy, směje se po první letošní nule Šimon Dobrovolný

  15.10.2019
  Mládežnický hokej

  Třebíč toho pro mě udělala hodně, tak jí to chci oplácet, říká Válek

  30.09.2019
  Mládežnický hokej

  Přijďte v sobotu 28. září do KHNP ARENY na akci Týden hokeje

  06.09.2019
  ×
  Dnes v 17:30 | Muži
  SK Horácká Slavia Třebíč
  HC Dukla Jihlava