Menu +

První letošní akce Pojď hrát hokej přivedla na stadion tři desítky dětí

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Sobota 22. září patřila na Zimním stadionu Města Třebíče – KHNP ARENĚ dětem a jejich rodičům. Na akci - Pojď hrát hokej - dorazilo 31 dětí s rodiči. Atmosféra akce byla velmi přátelská a přínosná. Všechny děti obdržely dárky, aby měly na akci památku.
Sdílejte článek
 

FOTOGRAFIE Z AKCE ZDE


Akce Pojď hrát hokej je celorepublikovým projektem s podporou ČSLH. V Třebíči se již 3. akce konala v sobotu 22. záři 2018. Děti i s rodiči se začali scházet již kolem 10. hodiny a po krátké registraci se šlo na věc. Rozdílný program čekal na rodiče i děti.

Rodiče v zaplněných VIP prostorách získávali důležité informace od mládežnických trenérů Ing. Martina Čecha a Davida Dolníčka. Děti zatím absolvovaly intenzivní rozcvičku na suchu s dalšími mládežnickými trenéry a odchovanci HST Milanem Přibylem a Zdenkem Sedláčkem. To celé zabralo oběma skupinám něco přes půl hodiny a pak už se šlo na led.

Děti byly rozděleny do několika skupin a pro každou z nich byl připraven zajímavý program s různými dovednostmi. Bylo vidět, že malí bruslaři se na ledě bavili. Děti přišly na akci dobře naladěny a vybaveny.

Věříme, že s velkou většinou dětí se budeme pravidelně vídat na trénincích přípravky, které bývají na ledě každý víkend. Těšíme se na shledanou.

Podobné články

Mládežnický hokej

Mladší žáci soupeře nešetřili, Velkému Meziříčí nasázeli devatenáct gólů

09.09.2018
Mládežnický hokej

Hráči ročníku 2009 úspěšně reprezentovali náš klub na dvou turnajích

06.09.2018
Mládežnický hokej

VIDEO: Dnešní děti nezaostávají, jen je jiná doba a možnosti, říká Zdeněk Sedláček

21.08.2018