Menu +

SK Horácká Slavia Třebíč zve malé děti a jejich rodiče na Týden hokeje

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V neděli 28. ledna 2018 se bude v Třebíči na Zimním stadionu Města Třebíče - MANN + HUMMEL ARÉNĚ konat od 10:15 Týden hokeje. Všechny děti, bez rozdílu dovednosti bruslení, tak budou mít možnost zkusit, jaké to je být hokejistou. Přiveďte své dítě, ať tento skvělý pocit zažije. Třeba právě z něj vyroste nový David Pastrňák či Jakub Voráček.
Sdílejte článek
 
This text will be replaced
V neděli 28. 1. 2018 v 10:15 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.

Přijďte v neděli 28. ledna 2018 na Zimní stadion Města Třebíče na akci Týden hokeje

V neděli od 10:15 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK Horácká Slavia Třebíč ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Ing. Martina Čecha (cech@hstrebic.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE.

Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s ledním hokejem 11 000 dětem. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Jak emotivně prožívají Týden hokeje děti a jejich rodiče, se můžete podívat na videu niže.

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Podobné články

Mládežnický hokej

VIDEO: Summer Camp Bílý Králík 2018 - starší žáci Horácké Slavie Třebíč

06.08.2018
Mládežnický hokej

Žáci HST absolvovali soustředění na Nesměři, navštívil je tam i Tomáš Vondráček

02.06.2018
Mládežnický hokej

FOTO + VIDEO: Nová juniorka polyká tréninkové dávky, v plánu má devět přípravných utkání

24.05.2018