Menu +

Třebíčští hokejisté zabodovali v anketě Sportovec města Třebíče. Lukáš Nedvídek vyhrál v hlavní kategorii

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Hned čtyři vítězství ve čtenářské anketě! Lukáš Nedvídek se stal sportovcem města Třebíče, Patrik Válek zase mládežníkem roku. Skvěle si vedli i junioři, kteří obsadili první místo, a nesmíme zapomenout na speciální projekt HST HRDINŮM, který se stal sportovní akcí roku podle čtenářů. Oceněni byli i Oldřich Válek a Štěpán Oberreiter. Jednalo se tak o úspěšný páteční večer pro Horáckou Slavii.
Sdílejte článek
 

Velkého individuálního ocenění dosáhl Lukáš Nedvídek, který vyhrál čtenářskou anketu Sportovec města Třebíče! Stejného ocenění dosáhl v minulosti například i Roman Erat.

„Chtěl bych poděkovat rodině a samozřejmě fanouškům, kteří mi poslali hlas. Mám z toho velkou radost,“ uznává útočník, který minulý rok vytvořil klubový rekord v počtu bodů.

„A“ tým Horácké Slavie se umístil mezi družstvy na třetím místě podle odborné komise. Cenu byl společně s Lukášem Nedvídkem převzít náš nejproduktivnější hráč – Martin Šťovíček. „Bylo to hezké. Jsem rád, že jsem tu mohl být. Doufám, že letos uděláme play-off a příští rok v této anketě uspějeme ještě lépe,“ říká útočník, který s přebíráním cen doposud neměl takové zkušenosti. „Byla to pro mě premiéra,“ svěřuje se.

Martin je v Třebíči od začátku letní přípravy, přesto je v historickém městě velmi spokojen. „Třebíč je krásná. Po těch několika letech v Chomutově to je příjemná změna k lepšímu,“ dodává.

„Jde vidět, že lidi hokej v Třebíči baví. Máme hodně fanoušků a na naše domácí zápasy podle mě chodí dost lidí,“ myslí si Martin Šťovíček.

Skvěle si vedl v anketě i Patrik Válek, který se stal mládežníkem roku. Kromě tohoto ocenění přebíral společně s Lukášem Markem další cenu určenou pro juniory HST, kteří vyhráli ve čtenářské části. Patrik Válek sice již nenastupuje za třebíčské mužstvo, ale po celou dobu jeho působení na Vysočině patřil k tahounům týmu v roli kapitána. Lukáš Marek si v létě vyzkoušel letní přípravu přímo s hráči z „A“ týmu.

Projekt HST Hrdinům vyhrál v anketě čtenářů Sportovní akce roku. Tato akce vzdala hold armádě, záchranářům a záchranným složkám. Do ochozů přitáhla velké množství fanoušků v zápasech s Jihlavou, Vsetínem a Přerovem. Cenu převzal společně s hráči marketingový manažer Daniel Šlapák, který byl hlavni iniciátor této povedené sportovní události.

Mezi jubilanty byl oceněn Štěpán Oberreiter, který dokonce vyhrál jako hráč slavný Spenglerův pohár a trénoval před několika lety třebíčské juniory, mezi nimiž byl například Lukáš Nahodil a Vilém Burian.

A aby toho nebylo málo, tak do Síně slávy Třebíče byl uveden Oldřich Válek. „Na Třebíč v životě nezanevřu. Díky Třebíči jsem tam, kde jsem byl po celou kariéru,“ říká legenda českého hokeje, které patřil největší potlesk v klubu Hájek během celého vyhlášení. Otec Patrika Válka na konci převzal hokejku, podepsanou všemi oceněnými. Rodina Válkova tak domů vezla hned několik cen.

Všem oceněným gratulujeme a děkujeme fanouškům za hlasy v tak prestižní sportovní anketě.


Podobné články

Aktuální zprávy

Horké novinky

včera
Aktuální zprávy

HST v roce 2021 a budoucí směřování klubu

včera
Aktuální zprávy

Sezóna 2020/21 dětí a mládeže - její další vývoj

před 3 dny