Menu +

Třebíčští hokejisté zabodovali v anketě Sportovec města Třebíče. Lukáš Nedvídek vyhrál v hlavní kategorii

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Hned čtyři vítězství ve čtenářské anketě! Lukáš Nedvídek se stal sportovcem města Třebíče, Patrik Válek zase mládežníkem roku. Skvěle si vedli i junioři, kteří obsadili první místo, a nesmíme zapomenout na speciální projekt HST HRDINŮM, který se stal sportovní akcí roku podle čtenářů. Oceněni byli i Oldřich Válek a Štěpán Oberreiter. Jednalo se tak o úspěšný páteční večer pro Horáckou Slavii.
Sdílejte článek
 

Velkého individuálního ocenění dosáhl Lukáš Nedvídek, který vyhrál čtenářskou anketu Sportovec města Třebíče! Stejného ocenění dosáhl v minulosti například i Roman Erat.

„Chtěl bych poděkovat rodině a samozřejmě fanouškům, kteří mi poslali hlas. Mám z toho velkou radost,“ uznává útočník, který minulý rok vytvořil klubový rekord v počtu bodů.

„A“ tým Horácké Slavie se umístil mezi družstvy na třetím místě podle odborné komise. Cenu byl společně s Lukášem Nedvídkem převzít náš nejproduktivnější hráč – Martin Šťovíček. „Bylo to hezké. Jsem rád, že jsem tu mohl být. Doufám, že letos uděláme play-off a příští rok v této anketě uspějeme ještě lépe,“ říká útočník, který s přebíráním cen doposud neměl takové zkušenosti. „Byla to pro mě premiéra,“ svěřuje se.

Martin je v Třebíči od začátku letní přípravy, přesto je v historickém městě velmi spokojen. „Třebíč je krásná. Po těch několika letech v Chomutově to je příjemná změna k lepšímu,“ dodává.

„Jde vidět, že lidi hokej v Třebíči baví. Máme hodně fanoušků a na naše domácí zápasy podle mě chodí dost lidí,“ myslí si Martin Šťovíček.

Skvěle si vedl v anketě i Patrik Válek, který se stal mládežníkem roku. Kromě tohoto ocenění přebíral společně s Lukášem Markem další cenu určenou pro juniory HST, kteří vyhráli ve čtenářské části. Patrik Válek sice již nenastupuje za třebíčské mužstvo, ale po celou dobu jeho působení na Vysočině patřil k tahounům týmu v roli kapitána. Lukáš Marek si v létě vyzkoušel letní přípravu přímo s hráči z „A“ týmu.

Projekt HST Hrdinům vyhrál v anketě čtenářů Sportovní akce roku. Tato akce vzdala hold armádě, záchranářům a záchranným složkám. Do ochozů přitáhla velké množství fanoušků v zápasech s Jihlavou, Vsetínem a Přerovem. Cenu převzal společně s hráči marketingový manažer Daniel Šlapák, který byl hlavni iniciátor této povedené sportovní události.

Mezi jubilanty byl oceněn Štěpán Oberreiter, který dokonce vyhrál jako hráč slavný Spenglerův pohár a trénoval před několika lety třebíčské juniory, mezi nimiž byl například Lukáš Nahodil a Vilém Burian.

A aby toho nebylo málo, tak do Síně slávy Třebíče byl uveden Oldřich Válek. „Na Třebíč v životě nezanevřu. Díky Třebíči jsem tam, kde jsem byl po celou kariéru,“ říká legenda českého hokeje, které patřil největší potlesk v klubu Hájek během celého vyhlášení. Otec Patrika Válka na konci převzal hokejku, podepsanou všemi oceněnými. Rodina Válkova tak domů vezla hned několik cen.

Všem oceněným gratulujeme a děkujeme fanouškům za hlasy v tak prestižní sportovní anketě.


Podobné články

Aktuální zprávy

Týden hokeje je za námi

dnes
Aktuální zprávy

Týden hokeje je za půlkou, sledujete témata?

26.11.2020
Aktuální zprávy

Rodinná brankářská tradice pokračuje

25.11.2020