Třetí třetinu jsme nezvládli, jak bychom si představovali, mrzí Poizla. V kabině frčí Movember

Dal první gól v sezoně, k bodům to ale Třebíči tentokrát nepomohlo. Daniel Poizl hodnotí zápas v Ústí nad Labem, který bílé hvězdy prohrály těsně 3:4. „Nedodržovali jsme věci, které jsme si řekli, nebyli jsme důrazní v prostoru před brankou," štve talentovaného obránce.

První zápas druhé třetiny základní části jste výsledkově nezvládli. Co bylo příčinou?

Nedodržovali jsme věci, které jsme si řekli, nebyli jsme důrazní v prostoru před brankou a ve třetí třetině jsme jim dali přesilovky, které oni využili, to nás dnes stálo body.

Přitom po druhé třetině jste měli před soupeřem náskok. Nemohlo dojít k podcenění?

Neřekl bych, že jsme je podcenili. Věděli jsme, že to dnes bude těžký zápas, ale jak jsem říkal, třetí třetinu jsme nezvládli, jak bychom si představovali.

Třetí třetinu jsme nezvládli, jak bychom si představovali

Tři oslabení na začátku třetí třetiny rozhodly, že?

Souhlasím, to byla jedna z hlavních příčin.

V čem byly dnes přesilovky Slovanu nejvíc nebezpečné?

V přesilovkách toho moc nevymysleli, jejich největší silou byl tlak do brankoviště a přesné střely.

Soupeř hrál jen na devět útočníků. Překvapilo tě, že v průběhu střetnutí fyzicky neodpadl?

Ani ne, měli tomu uzpůsobený styl hokeje.

V zápase jsi dal první gól sezony, ale moc tě vzhledem k výsledku asi netěší, že?

Upřímně ne, raději bych z Ústí odvážel tři týmové body než jeden kanadský.

Sebehodnocení rád nemám

Ve zmíněné situaci jsi se ocitl na hrotu útoku. Je tohle ve tvojí hře záměr?

Ano, rád se zapojuji do útoku, pokud je ta možnost a situace podpořit útok, tak neváhám.

Mimochodem, s Ústím jste letos odehráli už dva zápasy. Dají se v něčem srovnat?

Hrají jednoduchý hokej, mají rychlé protiútoky, které jsou na tak velkém hřišti, které je v Ústi velmi nebezpečné.

Jak jsi prozatím spokojen se svými individuálními výkony?