T ř e b í č - V dalším domácím utkaní přivítali Třebíčští tým HC Baník Sokolov. První třetina patřila jednoznačně Horácké Slavii, která si po brance Tadeáše Krále a skvělém bojovném výkonu nesla do kabin jednobrankové vedení. Ve druhé třetině se Třebíč dostala znovu do vedení zásluhou Roberta Havláta, ale Sokolov se nevzdal vysněných tří bodů a dosti domácím zápas znepříjemnil, stav utkání byl nerozhodný, 2:2. Na začátku poslední dvacetiminutovky se prosadil Ladislav Bittner a horáci se již po třetí dostali vedení, které si již nenechali vzít. Vítěství potvrdil trefou do odkryté klece Denis Kusý. Pozvaní k redakčnímu mikrofonu a zhodnocení utkaní přijal mladý forvard Robert Havlát.