T ř e b í č - Třebíčští přivítali na svém ledě Benátky nad Jizerou, první třetina byla velmi vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Druhá třetina patřila Horácké Slavií, které se povedlo zásluhou Michala Vodného vstřelit vedoucí branku. Třetí třetina začala pro Bílé hvězdy velmi dobře, když se na jejím začátku prosadil útočníkPetr Kratochvíl. Benátky se však nevzdaly a za pomoci dvou rychlých gólů srovnaly stav na 2:2. Tento gól Benátky velice nabudil a osm minut před koncem bek Třebíče zastavil Špačka jen za cenu faulu. Nařízené trestné střílení využil faulovaný Daniel Špaček. Pozvání ke zhodnocení utkaní přijal útočník Ladislav Bittner, který se na začátku sezóny objevil právě v dresu Benátek.