Menu +

Žáci HST absolvovali soustředění na Nesměři, navštívil je tam i Tomáš Vondráček

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V posledním květnovém víkendu proběhlo na Rekreačním středisku Nesměř sportovní soustředění mladších žáků C a D. Díky krásnému počasí hráči strávili celý pobyt venku v přírodě, kde se intenzivně připravovali na následující sezónu. Mimo pravidelných tréninkových jednotek si trenéři Milan Přibyl, Milan Máj, Petr Tomek a Aleš Přibyl pro mladé hokejisty připravili i několik soutěžních disciplín v rámci sobotní olympiády.
Sdílejte článek
 

Odpoledne se pak k týmu připojil i úspěšný třebíčský odchovanec a dvojnásobný mistr extraligy Tomáš Vondráček, který se aktivně zapojil a s hráči si zahrál fotbal. Následně pak vyhlásil společně s trenéry výsledky jednotlivých disciplin a ukázal klukům medaili za letošní získaný mistrovský titul. Vydařený den ještě zakončilo večerní posezení u ohně s opékáním špekáčků.
"Věříme, že se soustředění hráčům líbilo a kromě lepší fyzičky si z Nesměře odvezli i spoustu hezkých zážitků, ze kterých budou těžit v sezóně 2018/2019," přeje si jistě nejen jeden z trenérů Milan Přibyl, ale všichni účastníci soustředění.

Text a foto: Trenér Milan Přibyl

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Statistiky

Podobné články

Mládežnický hokej

Mladé naděje třebíčského hokeje zažily skvělý víkend, vyhrály dva turnaje

26.03.2019
Mládežnický hokej

V neděli 24.3. hostíme turnaj hokejových nadějí – TŘEBÍČ CUP 2019

17.03.2019
Mládežnický hokej

Další akce Pojď hrát hokej přilákala mnoho dětí i rodičů

26.01.2019