MDO: TRE - ZNO 7:4 - Mladší dorost se rozehrává, odneslo to Znojmo

T ř e b í č - Čtvrtý přípravný zápas mladších dorostenců byl z jejich strany nejpovedenější. Znojmu nedaly mladé Bílé hvězdy šanci a sedmi góly rázně řekly, kdo bude vítězem zápasu. Jednou brankou a dvěma asistencemi se na vítězství podílel Patrik Spilka. V pátém přípravném zápase je pak čeká odveta utkání s Jihlavou, a to ve středu 23.8. od 12:45.

, čtvrtek 17.8.2017
7:43:1, 1:3, 3:0
ZNO ZNO
Branky a nahrávky: Přidal (Dolníček, Kotačka), Doležal (Spilka, Vildomec), Čtveráček (Růžička), Kotačka (Dolníček), Doležal (Spilka), Spilka (Doležal), A. Svoboda (Linhart)
SK Horácká Slavia Třebíč: P. Svoboda (Martin) - Šplíchal, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Růžička - Přidal, Dolníček, Kotačka, Čtveráček, Doležal, Vildomec, Klár, Spilka, A. Svoboda
Orli Znojmo:

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: Dobře jsme zvládli první třetinu, která byla takovou přetahovanou o puk. Druhá část nám nevyšla vůbec. Hosté dali tři branky a vedli. Naštěstí se nám do přestávky podařilo vyrovnat. V závěrečné periodě jsme si vedli lépe v koncovce a utkání vyhráli.