Menu +

Sdílejte článek
 
3.kolo, neděle 24.9.2017
TRE TRE
10:22:0, 3:2, 5:0
JIB JIB
Statistiky
Branky a nahrávky: 9. Kotačka (Růžička), 10. Čtveráček (Dolníček, Maštalíř), 24. Spilka (Doležal), 30. Spilka (Doležal), 32. A. Svoboda (Spilka), 43. A. Svoboda (Spilka), 44. Linhart (Kotačka), 53. Doležal (Spilka), 59. Kotačka (Přidal, Hrnčíř), 60. A. Svoboda (Doležal, Spilka) – 39. Havel, 40. Mikeš, Machovský. Rozhodčí: T. Mejzlík – Erat, Marek. Vyloučení: 6:8, navíc Havel 5 minut a do konce utkání, Nosek 2+10 minut, Augusta (všichni Jihlava) 10 minut osobní trest. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 44.
Sestavy
SK Horácká Slavia Třebíč: P. Svoboda, Martin – Šplíchal, Šinkovský, Blecha, Linhart, Patočka, Růžička – Přidal, Dolníček, Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Doležal, Maštalíř, Vildomec, Klár, Spilka, A. Svoboda.
Jihlava B:

Komentář k zápasu

Reportáž z utkání není k dispoziciOhlasy trenérů

Štěpán Oberreiter - SK Horácká Slavia Třebíč: „S Jihlavou jsme sehráli tři přípravné zápasy a věděli, jakou má kvalitu. Navíc disponuje hráči, kteří v extraligovém áčku neuspějí a dneska tady měla dva. Do utkání jsme dobře vstoupili a vedli. Soupeř sice měl tlak, ale v rozhodující chvíli nás podržel brankář a první třetinu jsme udrželi bez gólu, což bylo velice důležité. Ve druhé části jsme odskočili až na 5:0, ale v závěru jsme udělali dvě chyby, které soupeř potrestal. Jednou jsme byli zbytečně vyloučení a ve druhém případě hráči nebyli moc koncentrovaní. O druhé přestávce jsme klukům řekli, že celý zápas vedeme a byla by škoda to ztratit. Podařilo se nám ve třetí třetiny odskočit na 6:2 a to byl další rozhodující moment, ten první byl, že soupeř za stavu 3:0 trefil břevno a my z protiútoku dali čtvrtý gól. Potom jsme měli utkání pod kontrolou. Hosté pak neunesli tíhu porážky, dopustili se řady faulů a vyústilo to nakonec touženou desítkou. Ale jedeme dál, čeká nás těžký zápas v Chrudimi, což je béčko Pardubic a soutěž vede. Musíme se připravit na další zápasy."

Podobné články