Bravo, starší dorost v baráži porazil Písek, v neděli od 12:15 vyzve doma Ústí

T ř e b í č - Starší dorostenci Horácké Slavie Třebíč mají za sebou již třetí zápas baráže o extraligu. A nevedou si v ní vůbec špatně. Po třech utkáních mají na svém kontě pět bodů ze jednu porážku, jedno vítězství po nájezdech a jedno v základní hrací době. Na vítězsví v Písku se dvěma brankami podílel šikula Jiří Všetečka. Další zápas sehrají Bílé hvězdy už v neděli od 12:15 na vlastním ledě proti Ústí nad Labem. Na utkání jste srdečně zváni, vstup je zdrama. Přijďte podpořit třebíčské hokejové naděje v boji o extraligu v souboji druhého s prvním týmem barážové tabulky! V provozu bude samozřejmě i multimediální kostka a vše, co k hokejovému utkání patří.

, pátek 21.3.2014
PIS PIS
1:31:1, 0:0, 0:2
Branky a nahrávky: 15. Duchoň (Radoš) – 15. Urban (Ferda, Oburka), 41. Všetečka (Ferda, Wasserbauer), 60. Všetečka Rozhodčí: J. Metrl - S. Mertl, Jindra. Vyloučení: 1:5, navíc Urban 10 minut OT, Svoboda (oba Třebíč) 10 minut OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120.
IHC Písek: Fogl – Červinský, Hanus, Koutenský, Jiří Šergl, Setenský, Turek, Horák, Bednařík, Točík, Marcilis, Jan Šergl, Heřmánek, Radoš, Rod, Bárta, Duchoň, Skala, Klas, Pokorný
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda – Hort, Houdek, Oburka, Kabela, Šimka, Wasserbauer, Kajnar, Tůma, Všetečka, Ferda, Matov, Urban, Maštera, Novák, Michálek