DOR HAV-TRE 8:2: V Havířově dorostencům vyšla jen první třetina

T ř e b í č - Další utkání extraligy dorostu odehráli třebíčští maldíci na ledě Havířova. V Utkání se jim povedla jen první třetina, v níž také vedli 2:1, když autorem vedoucí branky Horácké Slavie byl Dominik Stahorský. Panteři ještě do konce první třetiny vyrovnali a poté utkání ovládli a po zásluze vyhráli.

24.kolo, sobota 25.11.2006
HAV HAV
8:22:2, 3:0, 3:0
Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 7. Klíma (Vítek), 7. Stahorský (Rajský). Vyloučení: 3:4, navíc Fryauf (TRE) 10 min. Střely na branku: 32:22.
AZ RESIDOMO Havířov:
SK Horácká Slavia Třebíč:

Již v osmé vteřině utkání šlo domácí mužstvo do vedení, hosté snížili v minutě sedmé, kdy se po přihrávce Vítka trefil Klíma a v následující přesilové hře vsítili i vedoucí branku. Střelu od modré tečoval Stahorský. Domácí vyrpovnali ve 13. minutě a třetina tak skončila shodným stavem 2:2.

Ve druhé třetině šli hostující hráči zbytečně do tří a domácí zcela zaslouženě využili dvojnásobnou přesilovou hru (24.min).Domácí byli ve druhé třetině již aktivnější a vyslali na hostujícího Wolfa 16 střel, ze kterých vytěžili ještě dvě branky.

Třetí třetina začala mírným tlakem hostujících hráčů, ovšem bez brankového vyjádření, i když měli i velké gólové příležitosti. V rozmezí mezi 53. a 57 minutou domácí vstřelili tři slepené branky, některé po úplném vyšachování obrany a zcela jasně dominovali zbytku utkání, které vyhráli výrazným rozdílem.