JUN: FRM - TRE 2:2 - Juniorku Třebíče trápí produktivita

T ř e b í č - Ve čtrnáctém kole ligy juniorů zajížděli třebíčští mladíci na led předposledního Frýdku - Místku, kde měli podle papírových předpokladů naplno bodovat. První gól hostů vstřelil Ondřej Šulc, který v první formaci nahradil chybějícího Davida Křenka. Ještě chvilku před koncem druhé třetiny hosté o jednu branku vedli, jenže když zahoukala druhá siréna, už to bylo 2:2. Stejný stav pak svítil na ukazateli skóre i po šedesáti minutách.

14.kolo, pátek 22.10.2010
FRM FRM
2:21:1, 1:1, 0:0
Branky a nahrávky: 15. Matysz (Bartoš), 39. Bartoš - 16. Šulc (Vysloužil), 28. Vítek (Krutiš, Kotrba). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
HC Frýdek-Místek: Polonyi, Golasowski, Kocurek, Dohnal, Langer, Králík, Krč, Kimla, Matula, Slípek, Bartek, Bartoš, Matysz, Ševčík, Mičulka, Fiala, Dubčák, Alina
SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf - Kotrba, Belatka, B.Kún, Krejčí, Švaříček, Vítek, Krutiš, Šulc, Paták, Kesner, Vysloužil, V.Kún, Vlašín, Kastner