SDO: TRE - KOL 5:3 - Starší dorost potřetí vyhrál, přetlačil kolínské Kozly

T ř e b í č - Třebíčští starší dorostenci odehráli proti Kolínu těžké utkání. Houževnatý soupeř se o body rval až do posledních minut zápasu i přesto, že přicestoval pouze s deseti hráči do pole. V třebíčských barvách se třikrát prosadila lajna Ferda - Matov - Urban. Dva důležité a rozdílové góly Třebíče vsítil Vojtěch Maštera. Ten druhý po ukázkové souhře celé formace, která by s klidem mohla kandidovat na televizní Zlatou helmu.

4.kolo, neděle 29.9.2013
5:32:0, 1:2. 2:1
KOL KOL
Branky a nahrávky: 3. Matov (Ferda, Urban), 8. Ferda (Urban, Matov), 33. Ferda, Urban, Matov), 45. Maštera (Všetečka), 55. Maštera (Kajnar, Všetečka) - 27. Hájek (Juráň), 40. Jiráň, 60. Kozák. Rozhodčí: Honza - otáhal, Brůžička. Vyloučení: 8:7. Využití: 2:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 67. Střely na branku: 35:24. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Nováček (Svoboda) - Hodek, Hort, Oburka, Kabelka, Wasserbauer Ji., Maštera, Kajnar, Všetečka, Ferda, Matov, Urban, Valík, Šimka
HC Kolínští Kozlové: Martínek (Jelínek) - Hájek A., Křeček, Málek, Pokorný, Kozák, Hyšpler, Hájek J., Čureja, Černý, Jiráň