SDO: TRE - NYM 18:3 - Na rekordní výsledek zadělali Horáci ve druhé třetině

T ř e b í č - Po herně vyrovnané první třetině by asi nikdo z přítomných diváků neřekl, že zápas skončí takhle divokým výsledkem. Nakonec mohli být hosté rádi, že neinkasovali dvacet branek. Devět bodů za tři branky a šest asistencí si připsal David Horký a hned čtyři hráči Horký, Marek, Vlašín a Salák si připsali hattrick.

33.kolo, neděle 27.2.2011
18:33:1, 9:1, 6:1
NYM NYM
Branky a nahrávky: 9. Horký (Marek), 13. Marek (Horký), 20. Horký, 25. Abrahám (Stromecký), 25. Marek (Horký), 25. Vlašín (Marek, Horký), 29. Donutil (Roupec), 30. Vlašín (Horký, Pálka), 31. Horký (Pálka), 32. Salák, 35. Weiss (Horký), 38. Mašek (Abrahám), 46. Abrahám (Mašek, Pálka), 47. Pálka (Marek, Vlašín), 48. Salák (Roupec), 56. Vlašín (Horký, Pelikán), 57. Salák (Roupec), 59. Marek (Vlašín) - 16. Šifta (Výborný), 38. Fiala, 41. Šifta. Rozhodčí: Pokorný - Pavlík, Šustr. Vyloučení: 1:5, navíc Tománek (NYM) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 11:1, 11:3, 18:3.
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (40. Bednář) - Pálka, Pelikán, Sedlář, Donutil, Tvarůžek, Švejda, Vlašín, Marek, Horký, Roupec, Salák, Weiss, Stromecký, Abrahám, Mašek.
NED Nymburk: Novotný (30. Reissaus) - Fiala, Havelka, Jiroušek, Kořínek, Výborný, Zumr, Straňák, Šifta, Petrtýl, Podzimek, Šafra, Tománek.