SDO: TRE - WAR 4:2 - Generálka byla vítězná, k prvnímu mistráku přjede Příbram

T ř e b í č - Třebíčští starší dorostenci v generálce před ligou porazili brněnský Warrior hlavně díky výbornému výkonu v prvních dvou třetinách. Po nich vedli 3:0 brankami Všetečky, Maštery a Ferdy. Hosté ve třetí třetině snížili, ale domácí rychle odpověděli Kajnarem na 4:1. Brněnští pak už dokázali jen snížit na konečných 4:2. V prvním mistrovském utkání hostí Třebíč v pátek 20. září od 18:00 neznámého soupeře z Příbrami.

13, pátek 13.9.2013
4:20:0, 3:0, 1:2
KO2 KO2
Branky a nahrávky: 23. Všetečka (Ferda, Pokorný), 24. Maštera, 28. Ferda (Matov, Urban), 45. Kajnar (Ferda, Urban) - 44. Nossek (Jambor), 45. Jarolím (Vágner). Rozhodčí: Klouda - Brabec, Mejzlík. Vyloučení: 3:3, navíc Michálek (TRE) 5+OK - kopnutí protohráče, Holub (WAR) 10 monut - nesportovní chování. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (45. Nováček) - Hodek, Oburka, Kabelka, Valík, Wasserbauer, Šimka, Maštera, Kajnar, Všetečka, Ferda, Matov, Urban, Michálek, Pokorný
HCM Warrior Brno: Holub (Čáp) - Hladký, Sabol, Vágner J., Kopecký, Vágner A., Hejduk, Jarolím, Kment, Hussein, Svoboda, Nossek, Jambor, Kučera, Dvořák