Ve Skalici rozhodlo prodloužení, ve čtvrtek je v Třebíči na programu odveta

T ř e b í č - Už sedmé měření sil před ostrým startem do Chance ligy mají za sebou hokejisté Horácké Slavie. Tentokrát zajížděli kousek za hranice, do slovenské Skalice. Zápas došel až do samostatných nájezdů, v nichž byli úspěšnější domácí. Ale v první i třetí části zápasu měli více ze hry hokejisté HST. Jenže koncovka tentokrát nebyla jejich silnou zbraní. Odveta je na programu už ve čtvrtek 1. září na Zimním stadionu Města Třebíče - KHNP ARENĚ.

, úterý 30.8.2022
SKA SKA
3:2sn0:1, 2:0, 0:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 22. Hujsa (Janáč, Janík), 24 Jurík (Obdržálek, Semandel),rozhodující samostatný nájezd Nemec R. - 7. Malý (Novák), 58. Bittner (Poizl). Vyloučení: 2:7 Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
HK 36 Skalica: Bernát – D. Kadlečík, Semandel, O. Janík, Fatul, Hílek, Vidovič, M. Mikula, Sakmár – J. Jurík, Včelka, Obdržálek – Hujsa, R. Nemec, Šátek – Janáč, Landrigan, Kotvan – Šišolák, Rajčák, Kuba.
SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán – Furch, Poizl, Hunkes, Svoboda A., Sedláček, Tureček, - Malý, Šilhavý, Holec, Krliš, Michálek, Kuba, Vodný, Michalčuk, Novák, Bittner, Svoboda M.

Jaroslav Barvíř – SK Horácká Slavia Třebíč: První třetina dnešního zápasu byla z naší strany dobře odehraná, podle našich představ. Hráli jsme dobře a byli jsme silní na puku. Vytvořili jsme si i dostatek gólových šancí. Jen škoda, že se nám podařilo proměnit jen jednu. Ve druhé třetině jsme si hru rozbili oslabeními, šli jsme na trestnou hned čtyřikrát a soupeř dvě přesilovky využil a šel tak do vedení 2:1. Třetí část zápasu byla z naší strany opět kvalitní, zaslouženě jsme vyrovnali, ale opět se nám nedařilo využít vypracované šance. Soupeř měl ve třetí třetině jen dvě střely na bránu. V prodloužení jsme se opět bránili přesilovce Skalice a ubránili ji, což je pozitivní. V nájezdech byli lepší domácí hráči.