JUN: TRE - POR 4:6 - Junioři v odvetě podali výborný výkon, Poruba ale byla nad jejich síly

T ř e b í č - V odvetném utkání nadstavbové skupiny ligy juniorů vyzvali třebíčští mladíci silný celek Poruby. Třebíčští v průběhu druhé třetiny prohrávali už 1:5, ale náskok soupeře stáhli až na rozdíl jediné branky, tedy na 4:5. Hosté v závěru vstřelili ještě šestý gól, ale drama v závěru už nepřipustil rozhodčí Čech, který neodpískal jasný faul na Jana Saláka, vzápětí pak vyloučil domácího hráče a hosté poslední minutu v klidu dohráli.

24.kolo, neděle 14.12.2014
4:61:2, 0:3, 3:1
POR POR
Branky a nahrávky: 19. Mašek (Salák, Kučera), 43. Juráň (Salák), 49. Tůma (Všetečka, Matov), 50. Hort (Salák, Mašek) - 17. Fibrich (Rataj, Schwarz), 20. Bartoň (Holaň, Ryška), 22. Brnčál (Kropka), 27. Rataj (Štěpán, Schwarz), 27. Kropka (Smrčka), 55. Bartoň (Holaň). Rozhodčí: Čech - Skopal, Reich. Vyloučení: 2.6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 41:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 4:5, 4:6.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Trnka) - Matov, Roupec, Juráň, Pelikán, Jirák, Šimka, Kučera, Tůma, Všetečka, Horký, Hort, Salák, Mašek
HC RT TORAX Poruba: Mizera (Šrámek) - Gola P., Gola R., Štěpán, Schwarz, Gálik, Brnčál, Fibrich, Rataj, Bartoň, Mládek, Smrčka, Ryška, Holaň, Soukal, Kropka