JUN: VIT - TRE 6:1 - Vítkovice nedaly slávistům šanci

T ř e b í č - Do Vítkovic dnes zajížděli třebíčští junoři bojovat o další body tolik potřebné ve snaze o záchranu extraligy. Domácí však neponechali nic náhodě a už od třetí minuty vedli. Postupně si Vítkovičtí vypracovali až pětigólový náskok. Až za stavu 5:0 se trefili také hosté, konkrétně Petr Krutiš. Jenže to už běžela padesátá minuta zápasu. Domácí nakonec v šestapadesáté minutě přidali ještě šestý gól. Junioři Horácké Slavie nastoupí k dalšímu utkání už zítra v sobotu od 12:00, kdy hostí Opavu.

39.kolo, pátek 23.1.2009
VIT VIT
6:11:0, 2:0, 3:1
Branky a nahrávky: 3. Šedivý (Szturc, Hartmann), 25. Bursík (Včíslák), 26. Szturc (Slovák, Šedivý), 45. Kucsera (Šedivý , Hartmann), 47. Kucsera (Včíslák), 56. Šedivý (Bursík, Noga) - 50. Krutiš (Vondráček).
HC Vítkovice Steel:
SK Horácká Slavia Třebíč: Telecký – Čtveráček, Dvořák, Jaroš, Mlejnek, Švaříček, E. Kadela – Vítek, Kesner, Klíma – Dočekal, Krutiš, Vondráček – Němec, Jordan, Křenek.