Menu +

Archiv zprávS. Kusko v HST
"Do přípravy na velmi důležité středeční utkání s Frýdkem - Místkem se zapojil i útočník Silvester Kusko," informuje sportovní manažer HTS Radek Novák.
úterý 22.1.2019

Radim Zohorna do MBL
"Útočník Radim Zohorna již nebude působit v Horácké Slavii Třebíč. Důvodem je jeho přestup k dnešnímu dni v rámci ELH z Komety Brno do Mladé Boleslavi." Informaci potvrdil sportovní manažer Horácké Slavie Radek Novák.
pondělí 21.1.2019

Dnes R. Zohorna
"S Kometou dnes pokračuje Silvester Kusko, naproti tomu je v sestavě HST Radim Zohorna," informuje sportovní manažer HST Radek Novák.
sobota 19.1.2019

Info k sestavě HST
Do dnešního utkání Komety Brno ve Vítkovicích zasáhnou Silvester Kusko a Vojtěch Střondala. Naproti tomu s Horáckou Slavií se na zítřejší utkání v Litoměřicích připravuje Radim Zohorna.
pátek 18.1.2019

Info k sestavě na UNL
"Touto cestou chci znovu pozvat naše fanoušky na dnešní velmi důležité utkání s Ústím n. L., které začíná v 17.30 hodin. V sestavě HST je nejen Silvester Kusko, ale po dohodě s Kometou i Lukáš Dostál, Radim Zohorna i Vojtěch Střondala," informuje sportovní manažer HST Radek Novák.
pondělí 14.1.2019

Kusko za Kometu
Útočník Silvester Kusko dnes znovu nastoupí v kádru Komety Brno v extralize. O jeho zítřejším startu v Třebíči se bude jednat po skončení dnešního zápasu ELH.
neděle 13.1.2019

Tomáš Havránek do HST
Horácká Slavia Třebíč pracuje před vyvrcholením bojů o play-off na posílení ofenzivy. V Třebíči by se měl na nedělním dopoledním tréninku hlásit útočník Tomáš Havránek. "K tomu, aby Tomáš mohl v pondělí v utkání s Ústím zasáhnout do hry, chybí dotáhnout do konce registrační záležitosti. Děláme vše pro to, aby se to stihlo," informuje sportovní manažer Horácké Slavie Radek Novák.
sobota 12.1.2019

Dnes se S. Kuskem
V dnešním utkání proti Havířovu se do sestavy HST vrací útočník Silvester Kusko. V brance nastoupí Karel Vejmelka. Informaci potvrdil sportovní manažer Horácké Slavie Radek Novák.
sobota 12.1.2019

Kusko, Střondala - KOM
V dnešním utkání extraligy nastoupí za Kometu Brno útočníci Vojtěch Střondala a Silvester Kusko.
pátek 11.1.2019

Dnes Kusko a Zohorna
"Do sestavy HST se vrací Silvester Kusko, náš tým v dnešním utkání posílí i Radim Zohorna," informuje sportovní manažer HST Radek Novák.
středa 9.1.2019

Aktuálně ke kádru
"Dnes byl do kádru Komety, na neurčitou dobu, nominován Kusko, do kádru Horácké Slavie byli dnes z Komety nominováni Střondala a Süss," informuje sportovní manažer Horácké Slavie Třebíč Radek Novák.
pondělí 7.1.2019

R. Čermák v HST končí
Na žádost hráče Romana Čermáka a po dohodě mezi hráčem a Horáckou Slavií byla ke dnešnímu dni ukoknčena vzájemná spolupráce. Informaci potvrdil sportovní manažer třebíčského klubu Radek Novák.
pátek 28.12.2018

Jaroslav Juda do HST
"Do konce letošní sezóny byl připsán na soupisku "A" týmu HST mladý pracovitý brankář Jaroslav Juda. V HST bude působit formou střídavého startu z HHK V. Meziříčí," informuje sportovní manažer třebíčského klubu Radek Novák.
pátek 21.12.2018

Střondala Nedbal - info
K týmu Horácké Slavie se po splnění reprezentačních povinností připojil útočník Vojtěch Střondala. Horácká Slavia vyšla vstříc žádosti Pardubic a tak jim v dnešním utkání extraligy pomůže obránce Karel Nedbal. Po zápase se vrací zpět do Třebíče a opět se připojí k našemu týmu. Informaci potvrdil sportovní manažer HST Radek Novák.
pátek 21.12.2018

L. Horký do Komety
Útočník Luboš Horký byl po dohodě obou klubů registračně vrácen do Komety Brno a za Horáckou Slavii tedy v současné době nemůže nastupovat.
čtvrtek 20.12.2018

R. Havlát zraněn
Robert Havlát, který nedohrál po nepotrestaném zákroku utkání s Porubou, utrpěl otřes mozku a byl převezen do třebíčské nemocnice. Robertovi přejeme brzké uzdravení a návrat na led.
sobota 15.12.2018

L. Nedvídek za Hradec
Horácká Slavia Třebíč vyšla vstříc žádosti Mountfieldu HK využít o tomto víkendu služby Lukáše Nedvídka. Lukáš patří ke klíčovým hráčům našeho týmu. Informaci potvrdil sportovní manažer třebíčského klubu Radek Novák.
neděle 9.12.2018

Do FM o den později
Na žádost SK HS Třebíč z důvodu možného plnění programu mladých hráčů SK HS Třebíč ve čtvrtfinále play-off Ligy mistrů za HC Kometa Group bylo utkání ve Frýdku-Místku přeloženo o jeden den později. Do Slezska tedy Horácká Slavia pocestuje ve čtvrtek 13.12. místo středy 12.12.2018.
středa 5.12.2018

Dostál a Mikyska v U20
V širší nominaci U20 trenéra Václava Varadi pro mistrovství světa jsou brankář Lukáš Dostál a obránce Dalimil Mikyska. Šampionát se koná 26. prosince 2018 – 5. ledna 2019 v Kanadě.
pondělí 3.12.2018

M. Vodný zraněn
Útočník Michal Vodný bude kvůli zranění ve spodní části těla chybět Horácké Slavii asi jeden týden.
sobota 1.12.2018

Úprava v soupisce
Ze soupisky mužů Horácké Slavie Třebíč byli vymazáni dva hráči. Brankář Marek Langhamer, který odešel do ruské KHL, a obránce Tomáš Jurnečka, jenž se rozhodl věnovat studiu a smlouvu s Horáckou Slavií ukončil po vzájemné dohodě. Informaci potvrdil sportovní manažer třebíčského klubu Radek Novák.
čtvrtek 22.11.2018

Další pokuta za neukázn
Horácká Slavia byla potrestána další pokutou za použití pyrotechniky fanoušky při utkání se Vsetínem. Souhrnná výše pokuty nyní činí 11 000 korun (10 + 1). Je smutné, že někteří fanoušci tímto způsobem stále poškozují vlastní klub. Místo tvorby choreí, např. k výročí založení republiky, jako to udělaly jiné fanouškovské tábory, nesmyslně zapálili světlici a výsledkem je další pokuta pro náš klub. Apelujeme proto před středečním derby na všechny fanoušky, aby pyrotechniku na uzavřeném stadionu nepoužívali a soustředili se na podporu týmu. Děkujeme.
úterý 13.11.2018

T. Bartejs do HST
Dnes ráno byl na seznam našeho "A" týmu doplněn třebíčský odchovanec Tomáš Bartejs. Tomáš v současné době působí v brněnské Kometě. Informaci naší redakci poskytl sportovní manažer Horácké Slavie Třebíč Radek Novák.
úterý 13.11.2018

Více WC na Vsetín
Aby se předešlo větším frontám, bude pro utkání se Vsetínem rozšířen počet WC. Mobilní WC bude umístěno na parkovišti před ZS. Stejné opatření bude pro fanoušky přichystáno i pro následující domácí zápas s Jihlavou (14.11.).
pátek 2.11.2018

Info pro dárce krve
Informace pro dárce krve ZDE. Akce Červená, barva našeho života se koná 5.11. od 08:30.
středa 31.10.2018

Pokuta pro HST
Při utkání s Kadaní dopadly na ledovou plochu odpadky, a protože se tento incident objevil i v zápise od pana rozhodčího, byl třebíčský klub potrestán pokutou ve výši 4000,- korun. Prosíme proto diváky, aby v podobných případech krotili své emoce a na ledovou plochu žádné předměty nevhazovali. V případě opakování by pokuta byla vyšší a pokud bude zjištěn viník, bude celá částka vymáhána po něm.
čtvrtek 25.10.2018

T. Jurnečka do HST
Hostování do Horácké Slavie Třebíč se stř. starty do Moravských Budějovic má vyřízeno devatenáctiletý pravoruký obránce Tomáš Jurnečka.
středa 24.10.2018

Langhamer a Vágner v HS
Na soupisku Horácké Slavie dnes byli dopsáni obránce Lukáš Vágner a brankář Marek Langhamer. Oba mohou za HS startovat, bude však záležet na dohodě a potřebách všech tří klubů, tedy Karlových Varů, Komety Brno a Horácké Slavie Třebíč. Informaci potvrdil sportovní manažer HST Radek Novák.
pondělí 22.10.2018

Pokuta pro HS
Za použití pyrotechniky fanouškem při utkání s Českými Budějovicemi byla Horácká Slavia potrestána pokutou v úhrnné výši 6 000 Kč. (5000 pokuta + 1000 správní poplatek). Viník byl však policií ČR identifikován a pokuta po něm bude v plné výši vymáhána.
úterý 16.10.2018

S Kadaní začátek pozděj
Dnešní utkání Třebíč - Kadaň začne minimálně o 15 minut později kvůli zdržení týmu Kadaně na D1.
sobota 13.10.2018

Další stránky
123456>>