Menu +

Archiv zprávZměna pořadatelství
Horácká Slavia Třebíč a Jestřábi Prostějov si prohodily pořadatelství přípravných utkání. Nejprve se tedy bude hrát v Prostějově ve čtvrtek 15.8. Odveta v Třebíči je na programu ve čtvrtek 22.8. Informaci potvrdil sportovní manažer HST Radek Novák. Rozpis přípravných zápasů ZDE.
středa 22.5.2019

Další doplnění soupisky
HST oznamuje, že se v jejím dresu bude objevovat dalších 7 hráčů z loňského kádru. Jmenovitě jde o brankáře Dominika Svobodu, obránce Michala Furcha a Lukáše Marka a útočníky Michala Vodného, Lukáše Patáka, Jakuba Čejku a Tadeáše Krále.
pondělí 6.5.2019

Začátek letní přípravy!
Bílým hvězdám startuje zítřejším dnem suchá část přípravy na nadcházející prvoligový ročník. Hráčský kádr se pod vedením trenérů Sobotky a Barvíře sejde na zimním stadionu v 9 hodin. Během nejbližších dnů Vám přineseme podrobnější informace!
úterý 23.4.2019

Aukce dresů
Fanoušci mají šanci získat dresy z celorepublikového unikátního projektu Legenda pomáhá, který vznikl u příležitosti výročí 50 let od prvního startu Ivana Hlinky v nejvyšší soutěži. K dispozici i dresy Marcela Juráně a Lukáše Patáka.
středa 3.4.2019

Volná plocha v sobotu
V sobotu 23.3. od 21:15 se uvolnil prostor na ledové ploše ZS. Doporučujeme využít, neboť se jedná o poslední možnost v této sezoně.
středa 20.3.2019

Info k ledové ploše
V neděli 24.3. - po programu na ZS se vypíná chlazení a ledová plocha se rozpouští. Na tuto skutečnost připravujeme především školy, které v letošní sezoně velmi intenzivně ledovou plochu využívaly. Děkujeme za váš zájem a těšíme se brzy na viděnou.
středa 20.3.2019

Připravujeme
Rozhovor s trenérem Martinem Sobotkou a poté i se sportovním manažerem Radkem Novákem. Další hodnocení sezony bude následovat po uveřejnění těchto dvou rozhovorů.
čtvrtek 28.2.2019

Na sezení vyprodáno
Na sobotní utkání jsou již vyprodané všechny vstupenky na sezení. V aplikaci a v sobotu od 14:30 na pokladnách tak lze už zakoupit pouze vstupenky na stání. APLIKACE ZDE.
čtvrtek 21.2.2019

L. Nedvídek do HK
Horácká Slavia Třebíč uplatnila opci na Lukáše Nedvídka pro sezónu 2019 - 2020, nicméně nyní vychází vstříc žádosti Hradce Králové. Ten požádal kvůli široké marodce v řadách útočníků o výpomoc Lukáše Nedvídka do konce letošní sezóny. Lukášovi děkujeme za parádní služby a přejeme ve zbytku letošní sezóny hodně štěstí.
čtvrtek 21.2.2019

M. Přibyl otcem
Bývalý hráč Horácké Slavie Třebíč a současný trenér mládeže Milan Přibyl se stal otcem. Dcerka EMMA se narodila v neděli 17.2. 2019 a jak ona, tak maminka jsou v pořádku. Gratulujeme a přejeme do života jen to dobré.
úterý 19.2.2019

Volný led k pronájmu
V neděli 10.2.2019 se od 19:15 hodin uvolnila ledová plocha, kterou si můžete pronajmout. Více informací a objednání ledu na tel. 725 394 497.
pátek 8.2.2019

Brankář Lukáš Dostál
Brankář Lukáš Dostál odchází do konce sezóny do finského týmu Ilves Tampere. HST tímto Lukášovi přeje hodně sportovních úspěchů v novém angažmá a děkuje za odvedené služby v dresu HST.
úterý 5.2.2019

Dnes Silvester Kusko
Útočník Silvester Kusko se znovu připojil k týmu HST, se kterým se připravuje na večerní derby.
sobota 2.2.2019

Kusko za Kometu
Silvester Kusko dnes znovu pomůže brněnské Kometě v utkání extraligy, tentokrát proti Plzni.
pátek 1.2.2019

Vstupenky na derby
Vstupenky na sobotní derby si můžete zakoupit buď prostřednictvím jednoduché elektronické prodejní aplikace (viz odkaz) nebo pak v den zápasu od 15:00 na pokladnách. Zimní stadion Města Třebíče - KHNP ARENA bude otevřena od 16:00. ODKAZ NA APLIKACI ZDE.
čtvrtek 31.1.2019

Změna příjmení
Změna příjmení u obránce HST Lukáše Vágnera
"Od dnešního utkání bude Lukáš Vágner nastupovat ve všech soutěžích, tedy i za Horáckou Slavii, pod novým příjmením Forman. K dnešnímu utkání nastoupí Lukáš bez jmenovky," informuje sportovní manažer Horácké Slavie Radek Novák.
středa 30.1.2019

S. Kusko zpátky do TR
Pro dnešní utkání v Benátkách nad Jizerou se do sestavy Horácké Slavie Třebíč vrací útočník Silvester Kusko, který včera pomohl Kometě Brno v ELH.
středa 30.1.2019

Info k sestavě
K dnešnímu utkání Tipsport extraligy byli do kádru Komety Brno nominováni tři hráči z kádru Horácké Slavie - Silvester Kusko, Lukáš Dostál a Dalimil Mikyska.
úterý 29.1.2019

Aukce dresů z MS U20
Právě běží aukce hraných dresů z nedávno skončeného šampionátu hráčů do dvaceti let. V nabídce jsou i trikoty Lukáše Dostála, Filipa Krále, či Dalimila Mikysky, kteří oblékali, nebo oblékají dres Horácké Slavia Třebíč. AUKCE ZDE.
čtvrtek 24.1.2019

S. Kusko v HST
"Do přípravy na velmi důležité středeční utkání s Frýdkem-Místkem se zapojil i útočník Silvester Kusko," informuje sportovní manažer HTS Radek Novák.
úterý 22.1.2019

Radim Zohorna do MBL
"Útočník Radim Zohorna již nebude působit v Horácké Slavii Třebíč. Důvodem je jeho přestup k dnešnímu dni v rámci ELH z Komety Brno do Mladé Boleslavi." Informaci potvrdil sportovní manažer Horácké Slavie Radek Novák.
pondělí 21.1.2019

Dnes R. Zohorna
"S Kometou dnes pokračuje Silvester Kusko, naproti tomu je v sestavě HST Radim Zohorna," informuje sportovní manažer HST Radek Novák.
sobota 19.1.2019

Info k sestavě HST
Do dnešního utkání Komety Brno ve Vítkovicích zasáhnou Silvester Kusko a Vojtěch Střondala. Naproti tomu s Horáckou Slavií se na zítřejší utkání v Litoměřicích připravuje Radim Zohorna.
pátek 18.1.2019

Info k sestavě na UNL
"Touto cestou chci znovu pozvat naše fanoušky na dnešní velmi důležité utkání s Ústím n. L., které začíná v 17.30 hodin. V sestavě HST je nejen Silvester Kusko, ale po dohodě s Kometou i Lukáš Dostál, Radim Zohorna i Vojtěch Střondala," informuje sportovní manažer HST Radek Novák.
pondělí 14.1.2019

Kusko za Kometu
Útočník Silvester Kusko dnes znovu nastoupí v kádru Komety Brno v extralize. O jeho zítřejším startu v Třebíči se bude jednat po skončení dnešního zápasu ELH.
neděle 13.1.2019

Tomáš Havránek do HST
Horácká Slavia Třebíč pracuje před vyvrcholením bojů o play-off na posílení ofenzivy. V Třebíči by se měl na nedělním dopoledním tréninku hlásit útočník Tomáš Havránek. "K tomu, aby Tomáš mohl v pondělí v utkání s Ústím zasáhnout do hry, chybí dotáhnout do konce registrační záležitosti. Děláme vše pro to, aby se to stihlo," informuje sportovní manažer Horácké Slavie Radek Novák.
sobota 12.1.2019

Dnes se S. Kuskem
V dnešním utkání proti Havířovu se do sestavy HST vrací útočník Silvester Kusko. V brance nastoupí Karel Vejmelka. Informaci potvrdil sportovní manažer Horácké Slavie Radek Novák.
sobota 12.1.2019

Kusko, Střondala - KOM
V dnešním utkání extraligy nastoupí za Kometu Brno útočníci Vojtěch Střondala a Silvester Kusko.
pátek 11.1.2019

Dnes Kusko a Zohorna
"Do sestavy HST se vrací Silvester Kusko, náš tým v dnešním utkání posílí i Radim Zohorna," informuje sportovní manažer HST Radek Novák.
středa 9.1.2019

Aktuálně ke kádru
"Dnes byl do kádru Komety, na neurčitou dobu, nominován Kusko, do kádru Horácké Slavie byli dnes z Komety nominováni Střondala a Süss," informuje sportovní manažer Horácké Slavie Třebíč Radek Novák.
pondělí 7.1.2019

Další stránky
123456>>