Menu +

Děkujeme následujícím subjektům za podporu klubu:GENERÁLNÍ PARTNER

SKUPINA ČEZ

www.cez.cz

POMÁHÁME, KDE PŮSOBÍME.


KHNP

http://www.khnp.co.kr
KHNP je státem vlastněná společnost s více než 40letou tradicí ve výstavbě a provozování jaderných a vodních elektráren. Jako jeden z lídrů jaderného energetického průmyslu ve světě spolupracuje na projektech a je spolehlivým dodavatelem jaderných reaktorů. Firma v současnosti provozuje 24 jaderných elektráren a dalších 9 buduje ve Spojených arabských emirátech a Koreji. Moderní reaktory generace III+ EU-APR a APR1000 nabízejí nejmodernější prvky pasivní bezpečnosti, ochranu v případě havárie velkého letadla a kybernetické bezpečnosti.
 

CHANCE

http://www.chance.cz/
Sázková kancelář - partner Chance ligy.
 

KAPUCÍN s.r.o.

www.kapucin.cz
Moderní stavební, projekční a obchodní firma.
 
 

PNEU KAFKA a.s.

www.pneukafka.cz
Pneuservis. Mycí linka osobních a dodávkových vozidel. Pneu Barum, Continental, Semperit, Michelin, osobní, nákladní, traktorové, speciální motocyklové pláště.
 

ŠTĚPANOVSKÝ, a.s.

www.stepanovsky.cz
Výroba kartonáže, strojní výrobní zařízení, potisk kartonů, výroba krabic, krabice nejrůznějších tvarů, katalog FEFCO, Instapak, Stratocell.
 
 

Významní partneři

MĚSTO TŘEBÍČ, majitel ZS

www.trebic.cz
 

EKO SVĚTLO s.r.o.

http://www.ekosveltlo.cz
Ekosvětlo s.r.o. je specialista na systémy osvětlení průmyslových a logistických hal, sportovišť, veřejného osvětlení, osvětlení reklamních ploch, ale i kanceláří a prostor se specifickými požadavky (chemicky agresivní prostředí, velmi vysoké nebo naopak velmi nízké teploty). Dodavatel řešení na klíč Výrobce svítidel s indukčními výbojkami Distributor svítidel, světelných zdrojů a příslušenství Poradenská společnost Zprostředkovatel instalace a servisu
 

PBS Industry

www.pbstre.cz/
Tradiční výrobce energetických celků a komponentů pro stavební stroje.
 

TTS Třebíč

www.tts.cz//
tts - energie z biomasy - TTS zajišťuje dodávky tepla pro obyvatele, základní školy, mateřské školy, Nemocnici Třebíč, polikliniku Vltavínská, domovy s pečovatelskou službou, výrobní podniky a ostatní odběratele. Dodávky tepla jsou realizovány z 90-ti % z centrálního zásobování teplem pro více jak 9.700 domácností. Firma TTS Třebíč realizuje nejen výrobu a dodávku tepla z biomasy, ale i výrobu a dodávky elektrické energie, provozování plynovodů, obstarává provoz domovních předávacích stanic (DPSt) a plynových kotelen (PK), provozuje DISPEČINK TTS svým odběratelům tepla, zajišťuje havarijní služby odběratelům a vykupuje biomasu (sláma, kůra, piliny, hnědá štěpka, zelená štěpka).
 
 

RADEGAST

http://www.radegast.cz
Život je hořký, Bohu dík
 

APER

https://www.aper.cz/
Jsme špička v oboru výroby sportovních dresů pro hokej, cyklistiku a další sporty. Díky našim zkušenostem zaručíme odborné poradenství a nejvyšší kvalitu ...
 

teamstore

https://www.teamstore.cz/
Specialista na sportovní vybavení a oblečení. Výhradní distributor značky Kelme. Autorizovaný prodejce značek Nike, Adidas, Reebok, Puma, Under Armour a dalších.
 
 

SPARKASSE

www.wspk.cz
Tradiční samostatná rakouská regionální banka s působností na českém bankovním trhu od roku 1994. Široká paleta produktů a služeb sestavená na míru dle potřeb klientů. Přístup poradců je individuální a proaktivní, důraz je kladen na přehledné a srozumitelné informace. Naším cílem je spokojenost a důvěra klientů. Stranou nezůstává ani činnost nanejvýš potřebná, podpora obecně prospěšné činnosti. Naším cílem je moderní banka třetího tisíciletí, která v maximální míře využívá dokonalou znalost regionu i zahraničních zkušeností.
 

I.P.B. Invest

www.ipbinvest.cz/
 

LIQUI MOLY

www.liquimoly.cz//
Od začátku roku 2004 je společnost Liqui Moly GmbH, vyrábějící kompletní sortiment mazacích prostředků, zastoupena v České republice společností MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. se sídlem v Okříškách v blízkosti Třebíče. Ta má statut výhradního dovozce výrobků firmy Liqui Moly do České republiky.
 

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

www.avecz.cz
Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. zahájila svoji činnost v České republice v roce 1993, tehdy ještě pod názvem REO-RWE Entsorgung, s.r.o. Díky příslušnosti ke skupině AVE má firma výborné zázemí pro získávání nejnovějších poznatků v odpadovém hospodářství, pro zavádění inovačních technologií v oblasti využívání a odstraňování odpadů a také pro získávání kapitálové podpory při budování zpracovatelských a obslužných zařízení.
 

MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o.

www.mann-hummel.com/mhcz
Výroba, prodej - papírové filtrační vložky pro čističe vzduchu, oleje, paliva a interiéry aut, hydraulické filtry pro průmyslovou výrobu, filtrační vložky pro speciální stroje a zařízení, vysoušecí boxy pro brzdové systémy nákladních vozidel.
 


Reklamní partneři

YASHICA s.r.o.

http://www.yashica.cz
Reklamní agentura působící v Třebíči, Praze a Jihlavě s nabídkou komplexních služeb: Grafické návrhy, tvorba www stránek, tisk - ofsetový, malonákladový i velkoplošný, řezaná reklama, reklamní předměty, nafukovací reklama, markýzy, reklamní kampaně, promo akce, atd. Pronájem reklamních ploch v Třebíči a okolí (billboardy, City-Light plochy, autobusy, zastávky, reklamy na sloupech VO, ...).
 


Mediální partneři

HORÁCKÉ NOVINY

www.horacke-noviny.com
HORÁCKÉ NOVINY - ŽIJEME S VÁMI
 

Radio Vysočina

www.radiovysocina.cz/
komerční rádio oblíbené především u mladší generace. Pravidelně svým posluchačům přináší žhavé hudební novinky, nejčerstější dopravní informace a pohled do světa známých osobností. Nezapomíná ovšem ani na sportovní fanoušky. Důkazem toho je například hokejový speciál, kde se dozvíte nejen výsledky, ale i novinky o vašem oblíbeném týmu. Naladíte si ho v Třebíči na frekvenci 95,8 FM, jinde na Vysočině na 94,3 FM.

Radio Blaník

www.radioblanik.cz/
Podle posledních průzkumů poslechovosti Mediaprojekt je Rádio BLANÍK opakovaně nejposlouchanější české regionální rádio s více než půl milionem posluchačů týdně.


Partneři

PLETEX

www.pletex.cz/
Firma PLETEX s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Za celou dobu si klademe za cíl vyrábět originální a cenově přijatelné pletené výrobky. Jsme český výrobce čepic, klademe důraz na domácí perfektní zpracování. Čepice od nás, ať už pánská, dámská nebo dětská je zárukou příjemného nošení. V našem eshopu www.kulichy.cz můžete nakoupit například Dětské pletné čepice. Pro obchody nabízíme v každoročně aktualizované kolekci téměř 200 druhů pletených čepic, šál, čelenek, nákrčníků a rukavic. Vše v mnoha barevných kombinacích a velikostech. Výrobcům (nejen) sportovního oblečení a reklamním agenturám vyrobíme pletené čepice přesně podle dodaného návrhu. Jsme schopni vytvořit celou kolekci pletených čepic a doplňků podle představ zákazníka. Vše z kvalitních materiálů a v nejvyšší kvalitě. Dokážeme Vám, že čepicím rozumíme !

RELATIVE - REKLAMA, KTERÁ FUNGUJE

http://www.relativedesign.cz
Domluvte si s námi konzultaci zdarma. Při ní s vámi probereme, jak vypadaly vaše dřívější reklamy. Jaký byl jejich výsledek. Zjistíme, čeho chcete reklamou dosáhnout, a navrhneme vám řešení. Nic neuspěcháme. Možná se setkáme víckrát. Aby totiž reklama fungovala a přivedla zákazníky, musíme vaší firmu poznat.

POTISK

http://www.potisk-palat.eu//
POTISK Reklamní potisk, sítotisk, výroba samolepek, náhradní plnění Zbavíme vás starostí s reklamními předměty. POTŘEBUJETE JEN PÁR TUŽEK NEBO KOMPLEXNÍ PROJEKT NA PODPORU PRODEJE A IMAGE FIRMY? Jsme firma, která se zabývá potiskem výrobků a reklamních předmětů v sériích od jednoho kusu až po mnohatisícové náklady tisku. Na trhu působíme od r. 1992. · sítotisk a tamponový tisk · reklamní a dárkové předměty · speciální potisky Reklamní potisk · ovládacích panelů · krytů · vypínačů · částí strojů a zařízení Podkladovým materiálem na tisk může být plast, kov, sklo, … Potiskujeme směrové šipky a „NOUZOVÉ VÝCHODY“ na plast a plexisklo. Jsme schopni umístit reklamní potisk, text příp. logo na jakýkoliv předmět od propisky přes hrníček, tričko až po láhve nebo speciální předměty, které jsou specifické pro Vaši firmu. Sítotisk - Sítotiskem lze potiskovat téměř všechny předměty a materiály, které vidíte kolem sebe. Poskytujeme náhradní plnění Trvale zaměstnáváme přes 50% hendikepovaných pracovníků a můžeme svým odběratelům poskytovat náhradní plnění.

CAPU

http://www.capu.cz
Jsme rádi, že Vám můžeme představit novou kolekci zimních pletených čepic, šál, rukavic a nyní nově i ponožek a termoprádla značky CAPU s ještě pestřejším výběrem než doposud. Čepice a ostatní produkty sportovních a elegantních vzorů v pestrých módních barvách, stylů s módními doplňky na hory či do města. V naší rozsáhlé nabídce si najde čepici na hlavu opravdu každý! Chcete-li tak učinit, jste na správném místě CAPU Knitwear. Kromě špičkového designu, vynikající kvality a optimálního komfortu se stává česká výroba stále důležitějším. Všechny CAPU čepice, šály, rukavice a ostatní produkty jsou vyráběny v České republice a jsou vyráběny v naší továrně v Třebíči kvalifikovaným personálem s pracovními podmínkami důrazem na kvalitu výrobku. Od nápadu k hotovému výrobku – vývoj produktu, design, pletení, řezání, výšivka, tisk, šití, kontrola kvality, expedice. Původ našich materiálů a surovin nebude náhoda! Používáme pouze vysoce kvalitní materiály od předních evropských výrobců. Přejeme Vám krásnou zimu a hlavu v teple! Rodina Uhlířova a celý tým CAPU.

METRON

www.metron.cz/
Jen výhradně optická síť Metron Vám díky použité technologii a nepřetržitému dohledu sítě zaručuje dlouhodobě nejspolehlivější internetové služby v Třebíči. Rychlosti našich služeb jsou garantované a symetrické, veškeré tarify jsou poskytovány bez datových, časových nebo jiných omezení. Naši spokojení zákazníci jsou tím nejlepším důkazem spolehlivosti služeb Metron.

REALITY ČECH

https://www.reality-cech.cz/
Děláme reality jinak!!! OSOBNÍ PŘÍSTUP - ŘEŠENÍ DLE POŽADAVKU KLIENTA - ŽÁDNÉ EXKLUZIVNÍ A NEVÝHODNÉ SMLOUVY - SERIOZNOST - BEZPEČÍ - JISTOTA - PROFESIONALITA
 

ŠUMAVSKÝ PRAMEN

http://http://www.sumavskypramen.cz//
ŠUMAVSKÝ PRAMEN je vysoce kvalitní přírodní pramenitá voda. Má optimální poměr minerálních látek, díky kterým blahodárně působí na lidský organismus. Výrobu, prodej a distribuci balené vody, prodej a servis aquamatů, stejně jako další služby poskytuje společnost ŠUMAVSKÝ PRAMEN a. s. ŠUMAVSKÝ PRAMEN a. s. zajišťuje pitný režim hráčů SK Horácká Slavia Třebíč.
 

EXPERT ELEKTRO

http://www.expert.cz
Naše třebíčská prodejna Expert elektro, která oslaví 2. prosince 2012 rok od svého otevření, nabízí bohatý výběr zboží elektro a profesionální servis. Sortiment neustále rozšiřujeme o novinky a snažíme se vždy o nové zajímavé nabídky pro zákazníky, jako je například splátkový prodej bez navýšení celkové ceny. Součástí naší strategie je také pravidelně pořádat slevové akce.
 

TIPABOTY

http://www.tipaboty.cz//
TIPABOTY www.tipaboty.cz Společnost vznikla 1. 1. 2008 odkoupením části podniku TIPA B, a.s. Třebíč, která sdružovala kromě výroby obuvi i další činnosti. Vyrábí pracovní obuv, která je na trh dodávána pod známým sloganem „BOTY DO ROBOTY“. Jednotlivé druhy obuvi, i specializované, jsou určeny pro pracovníky téměř všech odvětví. Technologie výroby je zaměřena na dílenské zpracování vzhledem k ortopedičnosti a zdravotním požadavkům na obuv včetně módního designu. Všechna pracovní obuv, včetně antistatické ESD obuvi, vyhovuje evropským normám EN ISO 20 347:2004/A1:2007 ; EN ISO 20 345:2004 a je opatřena prohlášením shody výrobce.
 

Vodárenská akciová společnost, a.s., divize Třebíč.


Vodárenská akciová společnost, a.s., divize Třebíč je provozovatelem infrastrukturního majetku svazku obcí "VODOVODY A KANALIZACE" se sídlem v Třebíči (vodovodů, kanalizací a souvisejících objektů).

EM-Vak


Prodává materiál pro vnitřní a venkovní rozvody vody, kanalizace a plynu.

ČIKOM STAVEBNINY

www.cikom.cz/
Prodej zámkové a betonové dlažby, suchých maltových směsí, zateplovací systémy, cihelné bloky, porobeton, odvodňovací systémy, keramické obklady a dlažby, vany, sanitární keramika, koupelnové doplňky, sprchové kouty, vodovodní baterie, nářadí.
 

BK Bus s.r.o.

http://www.bkbus.cz
Přeprava osob na pravidelných linkách a nepravidelná doprava osob vnitrostátní a mezinárodní dopravy autobusy a minibusy
 

GM NET, s.r.o.

www.gmnet.cz
Výpočetní technika, servis, periferie, sítě Novell, Microsoft, Linux. Notebooky. Internet, VPN, webhosting, webdesign, webmail. Zabezpečení, kabeláže. Elektronika, digitální fotoaparáty, mobilní komunikace. Příslušenství.
 

LOB - Uhlíř s.r.o.

http://www.lob-uhlir.cz
Brusný materiál, brusné kotouče, flexkotouče, řezné diamantové kotouče, brusné papíry a plátna, brusné šňůry firmy Mitchel. Distributor firem Tyrolit a Hermes.
 
 

HOTEL ATOM s.r.o.

- www.sweb.cz/hotelatom_Trebic - hotel s restaurací a řadou dalších služeb (možnost školení, rautů, svateb a dalších společenských událostí, směnárna, fitness centrum, kadeřnictví, masáže, pedikura, nehtové studio
 

JINDŘICH VÁKA -

prádelna
 

JAROMĚŘICKÁ MLÉKÁRNA, a.s.

- www.mlekarna.cz - mlékarna zpracovávající průměrné denní množství 250 000 litrů mléka, hlavním výrobním sortimentem Jaroměřické mlékárny, a.s. jsou tvarohy a přírodní eidamské sýry (cihla, blok, známé Želetavské plátky a bločky), doplňkový sortiment tvoří výroba smetanového sýru Fénix, pomazánkového másla a tradičního másla
 

ESKO - T s.r.o.

- www.svazek-skladka.cz - svoz komunálních odpadů, nebezpečných odpadů, přistavování VO kontejnerů, provoz skládky TKO, prvoz sběrných dvorů, prodej odpadových nádob, poradenská činnost
 

TIPAFROST -

TIPAFROST, a.s. je jedním z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů v České republice. Od roku 2007 jsme se stali samostatnou akciovou společností nesoucí název TIPAFROST, a.s.
 
 
 

Elektroservis Procházka -

dodávky garážových vrat a vjezdových bran