Menu +

Děkujeme následujícím subjektům za podporu klubu:GENERÁLNÍ PARTNER

SKUPINA ČEZ

www.cez.cz

POMÁHÁME, KDE PŮSOBÍME.KHNP

http://www.khnp.co.kr
KHNP je státem vlastněná společnost s více než 40letou tradicí ve výstavbě a provozování jaderných a vodních elektráren. Jako jeden z lídrů jaderného energetického průmyslu ve světě spolupracuje na projektech a je spolehlivým dodavatelem jaderných reaktorů. Firma v současnosti provozuje 24 jaderných elektráren a dalších 9 buduje ve Spojených arabských emirátech a Koreji. Moderní reaktory generace III+ EU-APR a APR1000 nabízejí nejmodernější prvky pasivní bezpečnosti, ochranu v případě havárie velkého letadla a kybernetické bezpečnosti.
 

CHANCE

http://www.chance.cz/
Sázková kancelář - partner Chance ligy.
 

KAPUCÍN s.r.o.

www.kapucin.cz
Moderní stavební, projekční a obchodní firma.
 
 

Významní partneři

MĚSTO TŘEBÍČ, majitel ZS

www.trebic.cz
 

EKO SVĚTLO s.r.o.

http://www.ekosveltlo.cz
Ekosvětlo s.r.o. je specialista na systémy osvětlení průmyslových a logistických hal, sportovišť, veřejného osvětlení, osvětlení reklamních ploch, ale i kanceláří a prostor se specifickými požadavky (chemicky agresivní prostředí, velmi vysoké nebo naopak velmi nízké teploty). Dodavatel řešení na klíč Výrobce svítidel s indukčními výbojkami Distributor svítidel, světelných zdrojů a příslušenství Poradenská společnost Zprostředkovatel instalace a servisu
 

PBS Industry

www.pbstre.cz/
Tradiční výrobce energetických celků a komponentů pro stavební stroje.
 

BAST

www.bast.cz/
Příběh společnosti BAST se začíná psát v roce 1991, kdy byla společnost založena. V prvních letech své činnosti se věnovala zprostředkovatelské činnosti, výrobě zahradního nářadí a dopravníků. V následujících letech dochází ke změně strategie společnosti a její směřování do segmentu kolejových vozidel. První výrobky pro kolejová vozidla byly vyrobeny v roce 1999 a od roku 2000 je společnost certifikovaným dodavatel dílů pro kolejová vozidla. Soustředěním se na výrobu dílů pro kolejová vozidla se otevírá pro společnost BAST cesta k dalšímu rozvoji, výstavbě nových výrobních areálů, investic do moderních výrobních technologií. V současné době společnost BAST představuje vyhledávaného dodavatele, jak v oblasti kolejových vozidel, tak i v oblasti všeobecného strojírenství, která svým partnerům poskytuje partnerství založené na vzájemné důvěře, kvalitě, stabilitě prosperující firmy.
 

TTS Třebíč

www.tts.cz//
tts - energie z biomasy - TTS zajišťuje dodávky tepla pro obyvatele, základní školy, mateřské školy, Nemocnici Třebíč, polikliniku Vltavínská, domovy s pečovatelskou službou, výrobní podniky a ostatní odběratele. Dodávky tepla jsou realizovány z 90-ti % z centrálního zásobování teplem pro více jak 9.700 domácností. Firma TTS Třebíč realizuje nejen výrobu a dodávku tepla z biomasy, ale i výrobu a dodávky elektrické energie, provozování plynovodů, obstarává provoz domovních předávacích stanic (DPSt) a plynových kotelen (PK), provozuje DISPEČINK TTS svým odběratelům tepla, zajišťuje havarijní služby odběratelům a vykupuje biomasu (sláma, kůra, piliny, hnědá štěpka, zelená štěpka).
 
 

RADEGAST

http://www.radegast.cz
Život je hořký, Bohu dík
 

APER

https://www.aper.cz/
Jsme špička v oboru výroby sportovních dresů pro hokej, cyklistiku a další sporty. Díky našim zkušenostem zaručíme odborné poradenství a nejvyšší kvalitu ...
 

DECATHLON

https://www.decathlon.cz/trebic
Prodej veškerého vybavení pro sport a volný čas.
DĚLÁME SPORT DOSTUPNĚJŠÍ.
 
 

SPARKASSE

www.wspk.cz
Tradiční samostatná rakouská regionální banka s působností na českém bankovním trhu od roku 1994. Široká paleta produktů a služeb sestavená na míru dle potřeb klientů. Přístup poradců je individuální a proaktivní, důraz je kladen na přehledné a srozumitelné informace. Naším cílem je spokojenost a důvěra klientů. Stranou nezůstává ani činnost nanejvýš potřebná, podpora obecně prospěšné činnosti. Naším cílem je moderní banka třetího tisíciletí, která v maximální míře využívá dokonalou znalost regionu i zahraničních zkušeností.
 

I.P.B. Invest

www.ipbinvest.cz/
 

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

www.avecz.cz
Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. zahájila svoji činnost v České republice v roce 1993, tehdy ještě pod názvem REO-RWE Entsorgung, s.r.o. Díky příslušnosti ke skupině AVE má firma výborné zázemí pro získávání nejnovějších poznatků v odpadovém hospodářství, pro zavádění inovačních technologií v oblasti využívání a odstraňování odpadů a také pro získávání kapitálové podpory při budování zpracovatelských a obslužných zařízení.
 

MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o.

www.mann-hummel.com/mhcz
Výroba, prodej - papírové filtrační vložky pro čističe vzduchu, oleje, paliva a interiéry aut, hydraulické filtry pro průmyslovou výrobu, filtrační vložky pro speciální stroje a zařízení, vysoušecí boxy pro brzdové systémy nákladních vozidel.
 

HUHTAMAKI ČR a.s.

https://www.huhtamaki.com/
HUHTAMAKI ČR a.s. je největším a nejvýznamnějším podnikem v Přibyslavicích. Firma je zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 968, IČO 4790 1969. Předchůdcem firmy byla přibyslavická papírna, založená již v roce 1690. Výroba papíru v Přibyslavicích byla po více než třech stech letech ukončena 23.dubna 2000. V současné době se firma HUHTAMAKI zabývá výrobou obalů na vejce, misek na ovoce a zeleninu, fixačních prvků a dalších výrobků z nasávané papíroviny.
 

STAVEBNINY DEK

https://https://www.dek.cz/trebic
Jsme profesionálové na stavebniny, navštivte pobočku v Třebíči nebo náš eshop. Skvělé ceny, osobní přístup, s výběrem Vám rádi poradíme. Půjčovna strojů a nářadí. Wifi na pobočkách zdarma. Už přes 25 let na trhu. Expresní dodání. Největší dodavatel v ČR.
 


Reklamní partneři

YASHICA s.r.o.

http://www.yashica.cz
Reklamní agentura působící v Třebíči, Praze a Jihlavě s nabídkou komplexních služeb: Grafické návrhy, tvorba www stránek, tisk - ofsetový, malonákladový i velkoplošný, řezaná reklama, reklamní předměty, nafukovací reklama, markýzy, reklamní kampaně, promo akce, atd. Pronájem reklamních ploch v Třebíči a okolí (billboardy, City-Light plochy, autobusy, zastávky, reklamy na sloupech VO, ...).
 


Mediální partneři

HORÁCKÉ NOVINY

www.horacke-noviny.com
HORÁCKÉ NOVINY - ŽIJEME S VÁMI
 

Radio Vysočina

www.radiovysocina.cz/
komerční rádio oblíbené především u mladší generace. Pravidelně svým posluchačům přináší žhavé hudební novinky, nejčerstější dopravní informace a pohled do světa známých osobností. Nezapomíná ovšem ani na sportovní fanoušky. Důkazem toho je například hokejový speciál, kde se dozvíte nejen výsledky, ale i novinky o vašem oblíbeném týmu. Naladíte si ho v Třebíči na frekvenci 95,8 FM, jinde na Vysočině na 94,3 FM.

Radio Blaník

www.radioblanik.cz/
Podle posledních průzkumů poslechovosti Mediaprojekt je Rádio BLANÍK opakovaně nejposlouchanější české regionální rádio s více než půl milionem posluchačů týdně.


Partneři

PLETEX

www.pletex.cz/
Firma PLETEX s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Za celou dobu si klademe za cíl vyrábět originální a cenově přijatelné pletené výrobky. Jsme český výrobce čepic, klademe důraz na domácí perfektní zpracování. Čepice od nás, ať už pánská, dámská nebo dětská je zárukou příjemného nošení. V našem eshopu www.kulichy.cz můžete nakoupit například Dětské pletné čepice. Pro obchody nabízíme v každoročně aktualizované kolekci téměř 200 druhů pletených čepic, šál, čelenek, nákrčníků a rukavic. Vše v mnoha barevných kombinacích a velikostech. Výrobcům (nejen) sportovního oblečení a reklamním agenturám vyrobíme pletené čepice přesně podle dodaného návrhu. Jsme schopni vytvořit celou kolekci pletených čepic a doplňků podle představ zákazníka. Vše z kvalitních materiálů a v nejvyšší kvalitě. Dokážeme Vám, že čepicím rozumíme !

RELATIVE - REKLAMA, KTERÁ FUNGUJE

http://www.relativedesign.cz
Domluvte si s námi konzultaci zdarma. Při ní s vámi probereme, jak vypadaly vaše dřívější reklamy. Jaký byl jejich výsledek. Zjistíme, čeho chcete reklamou dosáhnout, a navrhneme vám řešení. Nic neuspěcháme. Možná se setkáme víckrát. Aby totiž reklama fungovala a přivedla zákazníky, musíme vaší firmu poznat.

POTISK

http://www.potisk-palat.eu//
POTISK Reklamní potisk, sítotisk, výroba samolepek, náhradní plnění Zbavíme vás starostí s reklamními předměty. POTŘEBUJETE JEN PÁR TUŽEK NEBO KOMPLEXNÍ PROJEKT NA PODPORU PRODEJE A IMAGE FIRMY? Jsme firma, která se zabývá potiskem výrobků a reklamních předmětů v sériích od jednoho kusu až po mnohatisícové náklady tisku. Na trhu působíme od r. 1992. · sítotisk a tamponový tisk · reklamní a dárkové předměty · speciální potisky Reklamní potisk · ovládacích panelů · krytů · vypínačů · částí strojů a zařízení Podkladovým materiálem na tisk může být plast, kov, sklo, … Potiskujeme směrové šipky a „NOUZOVÉ VÝCHODY“ na plast a plexisklo. Jsme schopni umístit reklamní potisk, text příp. logo na jakýkoliv předmět od propisky přes hrníček, tričko až po láhve nebo speciální předměty, které jsou specifické pro Vaši firmu. Sítotisk - Sítotiskem lze potiskovat téměř všechny předměty a materiály, které vidíte kolem sebe. Poskytujeme náhradní plnění Trvale zaměstnáváme přes 50% hendikepovaných pracovníků a můžeme svým odběratelům poskytovat náhradní plnění.

CAPU

http://www.capu.cz
Jsme rádi, že Vám můžeme představit novou kolekci zimních pletených čepic, šál, rukavic a nyní nově i ponožek a termoprádla značky CAPU s ještě pestřejším výběrem než doposud. Čepice a ostatní produkty sportovních a elegantních vzorů v pestrých módních barvách, stylů s módními doplňky na hory či do města. V naší rozsáhlé nabídce si najde čepici na hlavu opravdu každý! Chcete-li tak učinit, jste na správném místě CAPU Knitwear. Kromě špičkového designu, vynikající kvality a optimálního komfortu se stává česká výroba stále důležitějším. Všechny CAPU čepice, šály, rukavice a ostatní produkty jsou vyráběny v České republice a jsou vyráběny v naší továrně v Třebíči kvalifikovaným personálem s pracovními podmínkami důrazem na kvalitu výrobku. Od nápadu k hotovému výrobku – vývoj produktu, design, pletení, řezání, výšivka, tisk, šití, kontrola kvality, expedice. Původ našich materiálů a surovin nebude náhoda! Používáme pouze vysoce kvalitní materiály od předních evropských výrobců. Přejeme Vám krásnou zimu a hlavu v teple! Rodina Uhlířova a celý tým CAPU.

METRON

www.metron.cz/
Jen výhradně optická síť Metron Vám díky použité technologii a nepřetržitému dohledu sítě zaručuje dlouhodobě nejspolehlivější internetové služby v Třebíči. Rychlosti našich služeb jsou garantované a symetrické, veškeré tarify jsou poskytovány bez datových, časových nebo jiných omezení. Naši spokojení zákazníci jsou tím nejlepším důkazem spolehlivosti služeb Metron.

REALITY ČECH

https://www.reality-cech.cz/
Děláme reality jinak!!! OSOBNÍ PŘÍSTUP - ŘEŠENÍ DLE POŽADAVKU KLIENTA - ŽÁDNÉ EXKLUZIVNÍ A NEVÝHODNÉ SMLOUVY - SERIOZNOST - BEZPEČÍ - JISTOTA - PROFESIONALITA
 

MAPEX STORE

https://www.mapexstore.cz/
Společnost MAPEX STORE nabízí:
- možnost ubytování v Chorvatsku, městě Biograd na Moru cca 28 km jihovýchodně od Zadaru v Severní Dalmácii
- prodej starožitností
- obchodní činnost
Kancelář sídlí na ulici Hlavova 73/9, Třebíč
Těšíme se na Vaši návštěvu.
 

EXPERT ELEKTRO

http://www.expert.cz
Naše třebíčská prodejna Expert elektro, která oslaví 2. prosince 2012 rok od svého otevření, nabízí bohatý výběr zboží elektro a profesionální servis. Sortiment neustále rozšiřujeme o novinky a snažíme se vždy o nové zajímavé nabídky pro zákazníky, jako je například splátkový prodej bez navýšení celkové ceny. Součástí naší strategie je také pravidelně pořádat slevové akce.
 

ČIKOM STAVEBNINY

www.cikom.cz/
Prodej zámkové a betonové dlažby, suchých maltových směsí, zateplovací systémy, cihelné bloky, porobeton, odvodňovací systémy, keramické obklady a dlažby, vany, sanitární keramika, koupelnové doplňky, sprchové kouty, vodovodní baterie, nářadí.
 

BK Bus s.r.o.

http://www.bkbus.cz
Přeprava osob na pravidelných linkách a nepravidelná doprava osob vnitrostátní a mezinárodní dopravy autobusy a minibusy
 

LOB - Uhlíř s.r.o.

http://www.lob-uhlir.cz
Brusný materiál, brusné kotouče, flexkotouče, řezné diamantové kotouče, brusné papíry a plátna, brusné šňůry firmy Mitchel. Distributor firem Tyrolit a Hermes.
 

ASSIDU

http://www.assidu.cz
Zabezpečovací technika, alarmy, kamery
 
 

HOTEL ATOM s.r.o.

- www.sweb.cz/hotelatom_Trebic - hotel s restaurací a řadou dalších služeb (možnost školení, rautů, svateb a dalších společenských událostí, směnárna, fitness centrum, kadeřnictví, masáže, pedikura, nehtové studio
 
 

TIPAFROST -

TIPAFROST, a.s. je jedním z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů v České republice. Od roku 2007 jsme se stali samostatnou akciovou společností nesoucí název TIPAFROST, a.s.