Menu +

„Soupeři sem jezdí bránit, to nám nevyhovuje,“ myslí si Milan Hruška

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Neuvěřitelných jednašedesát střel vyslali na Lukáše Horáka třebíčští hokejisté, jen jedna ale prošla za záda teprve dvacetiletého brankáře Mostu. O jedinou trefu Horácké Slavie se postaral obránce Milan Hruška, jenž se prosadil přesně mířenou střelou z mezikruží, při které brankář Mostu díky výbornému stínění Třebíčských zaregistroval puk až v síti. Právě osmadvacetiletý obránce byl tak logicky terčem pozápasových ohlasů.
Sdílejte článek
 

Obrovské zklamání z výsledku bylo patrné na všech hráčích Třebíče po utkání Bílých hvězd s Mostem, nejinak tomu bylo i u Milana Hrušky. „Co je třeba hodnotit. Prohrálo se, ale podle mě se nehrálo nějak zle,“ začal stručně hodnotit právě skončený duel jediný úspěšný střelec Třebíčských.

Milan HRUŠKA

Hosté v Třebíči vytěžili z minima maximum. Stačilo jim k tomu dvakrát překonat Martina Faltera, neboť pro třebíčské hokejisty byl mostecký brankář Lukáš Horák těžko překonatelnou překážkou. „Podržel je brankář. My jsme měli hodně střel i šancí, ale nepadlo to tam. Kdyby tam padl jeden dva góly, tak si to pohlídáme zase my,“ hledal odpověď na otázku neúspěchu obránce s číslem 21 na zádech.

Slavistům se daří více na ledě soupeřů, doma naopak body de facto nepřibývají. „Zatím je to tak. Doufám, že co nejdříve už začneme bodovat i doma.“

A v čem je zakopaný pes, čím to je, že na ledech soupeřů se Bílým hvězdám daří víc než na tom vlastním? „Mám pocit, že hru tvoříme nejen doma, ale i venku. Možná sem jezdí soupeři víc jen bránit. O to je to pak pro nás těžší. Doma chtějí soupeři víc hrát otevřenější hokej a to nám více vyhovuje, než ta urputná obrana, jakou například dnes předvedl Most," hledá možné příčiny lepších výsledků na stadionech soupeřů osmadvacetiletý obránce.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Šest branek nemůžeme dostávat, tvrdí Martin Šťovíček. V sobotu musíme vyhrát, burcuje

před 2 dny
Ohlasy po utkání

Makali jsme, na ligu jsme připraveni, říká po vítězné generálce střelec vyrovnávací branky Václav Krliš

08.09.2020
Ohlasy po utkání

Jsem rád, že mi trenéři věří a že můžu hrát, říká Tomáš Šoustal po utkaní s Porubou

20.08.2020
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou