Menu +

„Soupeři sem jezdí bránit, to nám nevyhovuje,“ myslí si Milan Hruška

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Neuvěřitelných jednašedesát střel vyslali na Lukáše Horáka třebíčští hokejisté, jen jedna ale prošla za záda teprve dvacetiletého brankáře Mostu. O jedinou trefu Horácké Slavie se postaral obránce Milan Hruška, jenž se prosadil přesně mířenou střelou z mezikruží, při které brankář Mostu díky výbornému stínění Třebíčských zaregistroval puk až v síti. Právě osmadvacetiletý obránce byl tak logicky terčem pozápasových ohlasů.
Sdílejte článek
 

Obrovské zklamání z výsledku bylo patrné na všech hráčích Třebíče po utkání Bílých hvězd s Mostem, nejinak tomu bylo i u Milana Hrušky. „Co je třeba hodnotit. Prohrálo se, ale podle mě se nehrálo nějak zle,“ začal stručně hodnotit právě skončený duel jediný úspěšný střelec Třebíčských.

Milan HRUŠKA

Hosté v Třebíči vytěžili z minima maximum. Stačilo jim k tomu dvakrát překonat Martina Faltera, neboť pro třebíčské hokejisty byl mostecký brankář Lukáš Horák těžko překonatelnou překážkou. „Podržel je brankář. My jsme měli hodně střel i šancí, ale nepadlo to tam. Kdyby tam padl jeden dva góly, tak si to pohlídáme zase my,“ hledal odpověď na otázku neúspěchu obránce s číslem 21 na zádech.

Slavistům se daří více na ledě soupeřů, doma naopak body de facto nepřibývají. „Zatím je to tak. Doufám, že co nejdříve už začneme bodovat i doma.“

A v čem je zakopaný pes, čím to je, že na ledech soupeřů se Bílým hvězdám daří víc než na tom vlastním? „Mám pocit, že hru tvoříme nejen doma, ale i venku. Možná sem jezdí soupeři víc jen bránit. O to je to pak pro nás těžší. Doma chtějí soupeři víc hrát otevřenější hokej a to nám více vyhovuje, než ta urputná obrana, jakou například dnes předvedl Most," hledá možné příčiny lepších výsledků na stadionech soupeřů osmadvacetiletý obránce.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Vladimír Bouzek a Ivan Hlinka byli hlavně vítězové, říká o legendách Daniel Kowalczyk

včera
Ohlasy po utkání

VIDEO: Ohlasy trenérů a Martina Šťovíčka po utkaní s Benátkami nad Jizerou

před 2 dny
Ohlasy po utkání

VIDEO: Ohlasy trenérů a Tadeáše Krále po utkaní s Benátkami nad Jizerou

24.01.2020