Menu +

Start mládežnických a dětských mužstev HST v soutěžních utkáních

Aktuální zprávy
Po roční pauze můžeme opět napsat o plnohodnotném hokejovém víkendu pro děti a mládež. Ne tedy úplně kompletně, protože zápasy dorostu a starších žáků B byly pro nemoc zrušeny, ale junioři a všechny ostatní žákovské kategorie si zahráli a to z většiny úspěšně.
Sdílejte článek
 

První zápas Regionální ligy juniorů proběhl 17.9. v Prostějově. Naše juniorka s přehledem vyhrála 6:0, kdy svému soupeři servírovala po dvou gólech v každé třetině. Druhé kolo pokračovalo ihned v neděli, kdy junioři HST opět uspěli, tentokráte na domácím ledě a to výsledkem 7:1 nad Břeclavskými Lvy. Nutno zdůraznit, že před juniory HST stojí nelehký úkol a to porvat se o co nejlepší umístění v základní části Regionální ligy juniorů, které by zajistilo postup do nadstavbové části soutěže a následně umožnilo boj o postup do ligy juniorů. Základní část Regionální ligy juniorů má 26 kol a končí 16. ledna 2022. Dvě vítězství na úvod soutěže jsou tedy jistě dobrým počinem pro úspěšné zvládnutí této části soutěže.

Druhému mládežnickému týmu bohužel soutěžní sezóna nezačala, jelikož domácí zápas dorostu s Telčí byl zrušen z důvodu virózy u mužstva hostí. Také u mužstva dorostu je potřeba zdůraznit, že letošní sezóna bude přelomová, jelikož dochází k reorganizaci soutěže dorostu a vznikne tudíž třístupňová soutěž a nově tedy soutěž Ligy dorostu. Pro svěřence Zdeňka Sedláčka není jiného úkolu, než zajištění účasti dorostu v této soutěži. Prioritou je v této fázi úspěch v základní části regionální ligy dorostu, která má 10 kol a končí 6. listopadu 2021.

Druhým hracím víkendem pokračovaly soutěže Ligy starších a mladších žáků a i Krajské ligy žáků. V sobotu do Telče odcestovali mladší žáci D a tamní utkání dopadlo výsledkem 4:3 pro soupeře. Žáci kategorií A a C se na domácím ledě utkali s mužstvy z Tábora. Oba týmy protihráče porazili devítibrankovým výsledkem – starší žáci A vyhráli 9:3 a mladší žáci C 9:2. V neděli vyzvali žáci B a D Duklu Jihlava s následujícími výsledky. Mladší žáci byli poraženi 1:18 a starší s Jihlavou remízovali výsledkem 7:7.

S výsledky našich mládežnických mužstev se můžete podrobněji seznámit na našich webových stránkách v sekci mládež, pod odkazem junioři nebo dorost. Výsledky budou prezentovány i u kategorií žáků, ale již bez základních statistik. Výsledky ostatních kategorií nebudou vůbec zveřejňovány z důvodu zamezení tlaku na malé hráče.

Podobné články

Aktuální zprávy

Stabilní i nový partner dnes uzavřel spolupráci s HST

před 2 dny
Aktuální zprávy

Junioři stále bez ztráty bodu a další víkendová utkání

před 3 dny
Aktuální zprávy

Další posila, z Karlových Varů přichází forvard Matěj Zabloudil

14.10.2021