Menu +

Vyjádření sportovního manažera a hlavního trenéra R. Mejzlíka ke článku z 9.10. a dění v klubu

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Přinášíme aktuální článek s vyjádřením trenéra a sportovního manažera Horácké Slavie Romana Mejzlíka ke článku ze dne 9.10.2020. Došlo k určitému nedorozumění, které bohužel vneslo nervozitu do dění v klubu. Další informace přineseme později.
Sdílejte článek
 

Požádal jsem o stažení včerejšího článku z webu HST a webu hokej.cz . Nebyl jsem spokojen s tím jak byly prezentovány včerejší informace z dění v klubu. Pan Mandát dostal telefonické informace od trenérů. Měl informovat veřejnost o odění v klubu. Dělal si poznámky a zeptal se zda chci článek autorizovat. Řekl jsem, že ne a že základní informace má. Ale informace o tom, že 3 jmenovaní hráči končí na základě toho, že nepřistoupili na snížení platu, není pravdivá.

Když jsem si poté večer otevřel článek HST byl jsem zděšen! Zavolal jsem p.Šlapákovi a požádal o stažení textu z webu, neboť on má zodpovědnost za komunikaci klubu.

Svým jménem se omlouvám, těmto 3 jmenovaným hráčům - Václav Čejka, Šimon Szathmáry, Karel Nedbal - za to, že tento článek jim způsobil nemalé problémy.

Pan Mandát uveřejněním tohoto článku na našem webu tímto článkem ukončil spolupráci na webu HST.

Příští týden budeme více informovat.

Roman Mejzlík

Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

20.10.2020
Aktuální zprávy

Dohoda na ukončení spolupráce

16.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020