Menu +

96 - Rostislav Malena ukončí kariéru v utkání s Kometou, hrané dresy půjdou do aukce

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Obránce Rostislav Malena je posledním aktivním hráčem, který zažil s Horáckou Slavií Třebíč postup do první ligy v sezóně 1996 – 1997, a po téměř dvaceti letech se rozhodl ukončit svoji bohatou kariéru. Stane se tak v prvním přípravném utkání sezony 2016/2017 s Kometou Brno v pátek 29. července 2016. Třebíčští hráči v tomto utkání nastoupí ve speciálních dresech, jimž bude vévodit výroční logo, ale i další originální prvek. Celá sada těchto speciálních a originálních hraných dresů pak půjde do aukce. Fanoušci tak budou mít příležitost získat nevšední památku a originální dres.
Sdílejte článek
 

Číslo na zádech hráče není jen znak, často říká mnohem víc

Přesně, jak říká titulek, každý hráč má na zádech své jméno, ale i číslo. Právě k číslům se mnohdy vztahují různé až neuvěřitelné historky.
Rostislav Malena nastupuje celou kariéru s číslem 96. "Číslo 96 jsem si vzal proto, že rok 1996 je rokem, kdy jsem získal svou první profesionální smlouvu, a také rok, kdy jsem poprvé nastupoval za muže. Bylo to tady v Třebíči," vysvětlil důvody výběru svého čísla Rostislav Malena.
Právě toto číslo je námětem a originálním prvkem, který bude zdobit všechny dresy, v nichž hráči Horácké Slavie v utkání s Kometou Brno nastoupí.


Originální dresy budou zařazeny do aukce, která bude spuštěna následující den po odehrání zápasu. Vyvolávací cena dresu bude startovat na 1 200 Kč.


Matematický vzoreček z dílny ZŠ T.G. Masaryka, nevšední ozdoba originálních dresů

Partnerem tohoto prvku ve formě matematického vzorečku je třebíčská Základní škola T.G. Masaryka, která je dlouholetým partnerem klubu a do jejichž sportovních tříd chodili a chodí hráči Horácké Slavie Třebíč. Od páté do osmé třídy, tedy celý druhý stupeň, ji navštěvoval i Rostislav Malena. V této škole fungují nejen sportovní třídy se zaměřením na lední hokej, ale i úspěšné matematické třídy. Došlo tedy ke spojení sportu a matematických vědomostí. Výsledkem je vzorec, který bude na každém dresu originální a nezaměnitelný a jehož čísla vychází z čísel současného hráčského kádru a vždy se v něm objeví číslo 96.

Podobné články

Aktuální zprávy

Organizační opatření pro přípravná utkání

03.08.2020
Aktuální zprávy

Třebíčský odchovanec Marek Laš ukončil aktivní kariéru

03.08.2020
Aktuální zprávy

Jasztrebie ve čtvrtek nedorazí! Náhradním soupeřem bude Jihlava!

02.08.2020
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
SKLH Žďár nad Sázavou