Menu +

AUKCE pro O. Buchtelu! Vydražte si podepsaný dres Martina Šťovíčka a pomozte

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Osud si nevybírá. Benátecký dvacetiletý obránce Ondřej Buchtela trpí vzácným druhem rakoviny. Místo hokeje má starosti o vlastní život. Po celé republice se už zapojila řada lidí, která mu pomáhá. Nyní se přidává i náš klub. Do AUKCE tak míří podepsaný dres jeho kamaráda Martina Šťovíčka, který podepsali všichni hráči. Držíme palce!
Sdílejte článek
 

Odkaz na aukci zde! Pojďme do toho!

„Ondro, celý klub HST ti přeje, ať vše dopadne dobře,“ říká ve videu Martin Šťovíček, který svého kamaráda zná z působení v Chomutově.

Veškeré peníze poté budou putovat na transparentní účet 123-0762430277/0100. Aukce končí 9. srpna ve 20:00.

„Ondrovi byl diagnostikován sarkom na srdečním svalu, který bohužel zasáhl i obě plíce. Ondra byl paliativním týmem propuštěn do domácí péče. Momentálně se mu daří lépe, ale každý den je to jako na houpačce. Je odkázaný na kyslík, invalidní vozík a bez dopomoci druhého vlastně nic nezvládne," informovala veřejnost na sociálních sítích Pavla Zbíralová.

Více se dočtete ZDE.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Milí přátelé, kamarádi, všichni, kteří rádi pomáháte, chceme Vám přiblížit skutečnosti, které nás vedli k založení tohoto transparentního účtu. Nikdy bych nevěřila že se někdy dostaneme do situace abychom tohle museli udělat ale cesty osudu jsou nevyzpytatelné a stalo se to. A proto jsme se my nejbližší kamarádi rozhodli tenhle účet za pomoci KB založit. Ondřej je 20 letý profesionální sportovec🏒, kterému byl nedávno diagnostikován sarkom na srdečním svalu, který bohužel zasáhl i obě plíce. Ondra byl paliativním týmem propuštěn do domácí péče. Momentálně se mu daří lépe, ale každý den je to jako na houpačce. Je odkázaný na kyslík, invalidní vozík a bez dopomoci druhého vlastně nic nezvládne. Protože se situace odehrála velmi rychle a nás tlačí čas, sháníme tímto způsobem peněžitou podporu. Jako přátelé si přejeme aby měl Ondra ten největší komfort. Proto bychom rádi pomohli v tom, aby se vybrané peníze vynaložili nejen na lékařské potřeby, lékaře a zdravotnické pomůcky, ale taky na jeho plány a sny. Na to, aby si mohl život užívat na 100%, ačkoliv je teď omezený. Věřím, že jsou mezi námi dobří andělé, kterým život druhých není lhostejný a ať je to minimální částka, tak přispějí na život tak úžasného člověka, jako je Ondra. Děkujeme všem, kteří se podílejí na poslání finanční podpory, nebo pozitivní energie! Nesmírně si toho vážíme a Ondru energie tlačí vpřed! Děkujeme za vytvoření transparentního účtu, který nám založil pan Daniel Šlehofer z Komerční banky. ČÍSLO ÚČTU: 🏒123-0762430277/0100🏒 IBAN pro zahraniční platbu: CZ79 0100 0001 2307 6243 0277 SWIFT kód: KOMBCZPPXXX Na odkazu níže se kdykoliv a kdokoliv můžete podívat co vše jsme společně dokázali : https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/pomoc-pro-ondru-zbiralova-pavla-czk

Příspěvek sdílený Pajčí Zbiralová (@pajina89),

Podobné články

Aktuální zprávy

Organizační opatření pro přípravná utkání

03.08.2020
Aktuální zprávy

Třebíčský odchovanec Marek Laš ukončil aktivní kariéru

03.08.2020
Aktuální zprávy

Jasztrebie ve čtvrtek nedorazí! Náhradním soupeřem bude Jihlava!

02.08.2020