Menu +

Akci Pojď hrát hokej navštívilo téměř sedmdesát dětí, líbila se i rodičům

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Sobota 28. ledna patřila na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ dětem a jejich rodičům. Na akci Pojď hrát hokej dorazilo téměř sedmdesát rodin s dětmi. Atmosféra akce byla velmi přátelská a přínosná. Všechny děti obdržely dárky, aby měly na akci památku.
Sdílejte článek
 

FOTOGALERIE Z AKCE POJĎ HRÁT HOKEJ ZDE


Akce Pojď hrát hokej je celorepublikovým projektem s podporou ČSLH. V Třebíči se konala v sobotu 28. ledna 2017. Děti i s rodiči se začali scházet před desátou hodinou a po krátké registraci se šlo na věc. Rozdílný program čekal na rodiče i děti.

Rodiče v zaplněných VIP prostorách získávali důležité informace od mládežnických trenérů Rostislava Maleny, Ing. Aloise Neveselého a Romana Erata. Děti zatím absolvovaly intenzivní rozcvičku na suchu. To celé zabralo oběma skupinám něco přes půl hodiny a pak už se šlo na led.

Děti byly rozděleny do několika skupin a pro každou z nich byl připraven zajímavý program s různými dovednostmi. Kromě trenérů byli k dispozici i kluci ze žákovského týmu Horácké Slavie, kteří ochotně ukazovali, jak má to které cvičení vypadat. Děti se na všech stanovištích střídaly.

Bylo vidět, že malí bruslaři se na ledě bavili, ale jak už to na začátku bývá, kromě úsměvů, byly k vidění i slzičky po nějakém tom pádu. Ale bez toho se neobešel snad žádný začátek na bruslích.

Děti přišly na akci dobře vybaveny a pro ty, kterým chyběly třeba brusle, nebo helma, byly na stadionu k zapůjčení. Rozdány byly nejen všechny dárky, reprezentační dresy, čerstvé svačiny, ale i velké množství propagačních materiálů.

Rostislav Malena - šéftrenér sportovních tříd od přípravky po čtvrtou třídu: “Akce Pojď hrát hokej myslím splnila svůj účel. Jsme moc rádi, že přišlo hodně dětí, kterým jsme ukázali zázemí stadionu a absolvovali jsme s nimi na zahřátí rozcvičku na suchu. Mezitím jsme rodičům vysvětlili, co případné zájemce o lední hokej čeká, a to od A do Z, tedy od finanční stránky věci a faktu, že děti v začátku mají vše zdarma, až po potřebnou výbavu a organizaci tréninků přípravky. Myslím, že i část, která pak proběhla na ledě, byla v pořádku, děti byly šikovné a budeme jen rádi, pokud se s nimi uvidíme na dalších trénincích. Je moc dobře, že podobné akce se konají, mohla by se z toho stát příjemná a potřebná tradice.“

Věříme, že s velkou většinou dětí se budeme pravidelně vídat na trénincích přípravky, které bývají na ledě každý víkend. Těšíme se na shledanou.

Podobné články

Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

dnes
Mládežnický hokej

O víkendu odstartovaly soutěže mládežníků

14.09.2020
Mládežnický hokej

Mládežníci startují sezonu

09.09.2020