Menu +

Aktuální informace ke stavu vedení klubu

Tiskové zprávy
Sdílejte článek
 

Na základě událostí a skutečností, které zasáhly chod klubu HST, předkládáme aktuální informace k dnešnímu dni, tj. k úterý 13.10.2020, související s chodem klubu.

* Pan trenér Roman Mejzlík je nadále hospitalizován v jihlavské nemocnici. Jeho stav je stabilizován, ale léčba bude vyžadovat delší časové období.

* Stejně jako většina A mužstva mužů a realizačního týmu, tak i Roman Mejzlík prodělal virové onemocnění Covid-19. Bohužel, po ukončení karantény toto virové onemocnění, v kombinaci s dlouhodobějšími zdravotními problémy a psychickým a fyzickým tlakem, způsobili vážné zdravotní komplikace, které měly vliv na jeho chování i činnost, nakonec vyvrcholily pondělní hospitalizací.

* Vedení HST jednoznačně stojí za postoji a názory p. Romana Mejzlíka. Formu sdělení však nepovažujeme za šťastnou a správnou, ale plně si uvědomujeme, že byla ovlivněna zdravotním stavem p. Romana Mejzlíka.

* Od konce minulého týdne jsou na moji osobu činěny tlaky pro okamžité odvolání p. Romana Mejzlíka ze všech pozic v HST. Tímto prohlašuji, že p. Roman Mejzlík je stále hlavním trenérem A mužstva mužů HST a zároveň manažerem pro A mužstvo mužů. Svoji činnost však ze zdravotních důvodů v současnosti vykonávat nemůže. O jeho dalším působení v klubu rozhodne jeho zdravotní stav a jeho chuť dále pracovat pro HST.

* Provoz a chod A mužstva mužů po sportovní stránce přebírá p. Jaroslav Barvíř a v oblasti sportovní administrativy se o tuto práci podělí pánové Ing. Martin Čech a Ing. Martin Svoboda.

Toto jsou poslední informace týkající se zdravotního stavu p. Romana Mejzlíka. Zveřejňujeme je se souhlasem rodiny, ale dle přání rodiny již žádné další informace poskytovat nebudeme.

Romane, bojuj!!!

Ing. Martin Svoboda - předseda klubu HST

Podobné články

Tiskové zprávy

Rekonstrukce posilovny přinesla spolupráci s Decathlonem

16.08.2020
Tiskové zprávy

Třebíč navštívila delegace Národní sportovní agentury, Parlamentu ČR a Kraje Vysočina

29.02.2020
Tiskové zprávy

DRUHÁ NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽ SE BUDE HRÁT POD NÁZVEM CHANCE LIGA

31.07.2018