Menu +

Altrichter míří na měsíc do Jihlavy za Suchana

Aktuální zprávy
Horácká Slavia Třebíč se pokouší oživit svůj kádr výměnou. Z Jihlavy přichází do Třebíče na hostování brankář Jaroslav Suchan, opačným směrem míří kapitán Horácké Slavie Petr Altrichter. Oba hráči se po měsíci zase vrátí do svých mateřských klubů. "Brankář Neruda má poraněná záda a potřebuje si trochu odpočinout. Věřím, že měsíc v Jihlavě pomůže i Petru Altrichterovi," říká ředitel klubu Karel Čapek, který výměnu s Jihlavou inicioval. Jaroslav Suchan zítra odcestuje se svým novým klubem do Opavy a měl by hned dostat příležitost v brance, dvojku mu bude dělat Roman Kousal.
Sdílejte článek
 
Vedení klubu absolvovalo v úterý dopoledne pohovory s hráči. "Hráče nestrašíme, nijak na ně netlačíme. Očekáváme však zlepšení, každý musí začít sám u sebe," říká Čapek, jehož pocity z dopolední schůzky jsou pozitivní. "Myslím, že jsou hráči odhodlaní se s nepříznivou situací poprat. Uděláme všechno pro bodový zisk už ve středu v Opavě," věří ředitel klubu.

V boji o důležité body by měla Horácké Slavii pomáhat i dvojice útočníků, kteří přicházejí ze Znojma na střídavý start - Milan Mikulík a Jaroslav Sklenář. "Jednání se Znojmem jsou již dotažená do konce. Chtěli bychom, aby oba nastoupili i v následujícím utkání s Kladnem," doplňuje Karel Čapek.

Podobné články

Aktuální zprávy

Sportovec města Třebíče 2020

dnes
Aktuální zprávy

Horké novinky

včera
Aktuální zprávy

HST v roce 2021 a budoucí směřování klubu

včera