Menu +

Bitva Jihu proti Severu se přesouvá na stadion do Kadaně

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Dramatická čtvrtfinálová série mezi Horáckou Slavií Třebíč a SK Kadaň se teď přesouvá na led Severočechů. Třebíčští v ní vedou 2:0 na zápasy a v pondělí a úterý, vždy od 18-ti hodin budou usilovat o další vítězství, které by je přiblížilo vysněnému cíli. V Kadani ale Bílé hvězdy nečeká nic lehkého, jak ale říkal po druhém utkání David Ostřížek, hráči jsou připraveni na všechno.
Sdílejte článek
 

Po dvou domácích duelech vede Třebíč nad Kadaní 2:0 na zápasy. Ani jedno vítězství se ale nerodilo lehce a v obou zápasech museli Třebíčští vydat hodně sil, aby houževnatého a agresivního soupeře udolali. To se jim nakonec povedlo a do Kadaně si jedou alespoň pro jedno vítězství.

Statistiky prvních dvou duelů:
Nejlepší střelci:
David Ostřížek (TRE) 2 + 1
Nikola Gajovský (KAD) 1+2
Statistiky +/-:
TRE – Ostřížek, Nahodil +3,
Káňa, Dočekal +2,
KAD – Kaše, TON, Trefný -0
Trestné minuty:
TRE – 57, KAD – 61
Více jak 2. minuty:

TRE – 2, KAD – 2
Tresty do konce utkání:
TRE – 1, KAD - 1
Diváci: (TRE) 4 250

“V Kadani čekáme neskutečnou řežbu, ti do nás poletí a budou se nás snažit rozhodit jakýmkoli možným způsobem. Musíme proti nim hrát chytře a hrát takovou hru, kterou jsme předváděli ve druhém utkání třetí třetinu. Jiná cesta asi nevede. Určitě tam musíme minimálně jeden zápas vyhrát,“ říkal krátce po skončení druhého vítězného utkání střelec dvou branek David Ostřížek.

Po druhém utkání čekala oba soupeře dvoudenní přestávka, kterou vyplní oba týmy podobně. Regenerací a důkladnou spíše taktickou přípravou na přípravou na důležitá utkání.

“Lehce potrénujeme, budeme se věnovat rehabilitaci a musíme nějak přeskládat sestavu, protože nám vypadl po tom zbytečném faulu Jakub Trefný. Na to si musíme sednout a nějak to vymyslet. Potrénujeme jen lehce, teď už se nemusí trénovat nacvičování signálů a podobné věci. To se dělá celou sezónu. Očekáváme zase vyrovnané zápasy, bude to boj, který bude rozhodovat jedna chyba, která rozhodla i dnešní zápas,“ říkal na tiskové konferenci po druhém čtvrtfinále Petr Martínek, jeden z trojice trenérů Kadaně.

Kamil Pokorný, hlavní trenér Horácké Slavie k programu svých svěřenců před dvojzápasem v Kadani říká: “Lehký trénink, regenerace. Dnešní zápas nás stál hrozně moc sil, zápas jsme dohrávali na deset hráčů. V neděli předzápasový trénink a pojedeme do Kadaně. Doufám, že bude platit to, že jsme jeden z nejlepších týmů na ledech soupeřů a věřím tomu, že to v Kadani potvrdíme.“

Na zimním stadionu v Kadani se hraje v pondělí 25. února a v úterý 26. února. Oba zápasy začínají v 18:00 Pokud se nechystáte podpořit třebíčský tým přímo na stadionu v Kadani, můžete oba duely sledovat v TEXTOVÝCH ONLAJNECH.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Horáckou Slavii čeká přímý souboj o první místo s Litoměřicemi

před 2 dny
Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy čeká po jedenáctém vítězství v řadě cesta do Vrchlabí

16.10.2021
Pozvánky na zápas

Horácká Slavia bude chtít proti Zubrům natáhnout svou sérii výher už na jedenáct zápasů

12.10.2021