Menu +

Brankář sezony: PAVEL JEKEL

Aktuální zprávy
V rámci Chance ligy a na základě hlasování sportovních manažerů zvítězil v kategorii brankář roku náš téměř neprůstřelný Pavel Jekel! Odborníci hodnotili výkony jak v základní části uplynulé 1. ligy, tak v Play off, čisté konto se Pavlovi zadařilo celkem třikrát.
Sdílejte článek
 

Jekel, jehož úspěšnost byla v základní části 91,76% a v Play-off dokonce 94,01%, přebírá žezlo od Lukáše Klimeše z Přerova, který trofej vyhrál ve dvou předešlých sezonách. Považujeme za nezbytné v této souvislosti zmínit také jméno našeho brankářského trenéra, který má na výkonech Pavla Jekela neodmyslitelnou zásluhu a kterým je Jaroslav Odehnal.

Oceněný gólman, bezprostředně po zveřejnění výsledků na hokej.cz, reaguje: „V první řadě bych chtěl poděkovat všem, kteří pro mě v této prestižní anketě hlasovali, upřímně jsem s výhrou vůbec nepočítal. Dále bych chtěl strašně moc poděkovat všem, bez kterých bych to nikdy nedokázal. Od svých spoluhráčů v čele s trenéry, přes partnerku, rodiče, až po posledního člověka v klubu. V kolektivním sportu jste jen tak dobří, jak dobří jsou lidé kolem Vás. Doufám, že v dalším sezoně budu podávat ještě lepší výkony a pomohu týmu k nějakému pěknému výsledku.“

Celá HST Pavlovi velmi gratuluje a přeje, ať se v nadcházející sezoně neméně daří a toto ocenění hrdě obhájí.

Podobné články

Aktuální zprávy

Stabilní i nový partner dnes uzavřel spolupráci s HST

včera
Aktuální zprávy

Junioři stále bez ztráty bodu a další víkendová utkání

před 2 dny
Aktuální zprávy

Další posila, z Karlových Varů přichází forvard Matěj Zabloudil

14.10.2021